ПриватБанк заблокував картку після зняття готівки через банкомат. Таку скаргу на порталі Мінфін опублікував клієнт фінустанови.

Так, чоловік розповів, що перебуває за кордоном та користується карткою від ПриватБанку. Він зняв готівку через банкомат і вслід отримав повідомлення про блокування картки. Для подальшого використання картки у банку заявили про необхідність провести ідентифікацію особи, сфотографувавшись із карткою. Але й після цього доступу до картки клієнта не відновили.

Скрін, відео YouTube ПриватБанк
Скрін, відео YouTube ПриватБанк

"Зняв готівку за кордоном після чого мені прийшло повідомлення: вашу карту заблоковано на зняття готівки за кордоном, щоб її розблокувати сфотографуйтеся з карткою протягом години. Я побачив це смс пізніше, година вже пройшла, зателефонував оператору той ще раз мені відправив таку смс, я сфотографувався на що мені прийшло: ваше фото не пройшло перевірку. І так чотири рази телефонував оператору той знов кидав смс і я фотографувався і та сама смс ваше фото не пройшло перевірку", - поскаржився клієнт.

Скарга на ПриватБанк. Фото: скрін Мінфін
Скарга на ПриватБанк. Фото: скрін Мінфін

Популярні новини зараз
Все ще не достатньо: влада незадоволена тарифом на електроенергію. Будуть переглядати? Українцям заборонили, а собі замовляють новенькі: держоргани обурили тендерами на кондиціонери У YASNO повідомили неприємну новину для тих, хто платить за "нічним" тарифом При споживанні до 100 кВт/год – тариф нижчий? У YASNO пояснили важливий нюанс
Показати ще

У ПриватБанку поспішили відповісти на скаргу клієнта та заявили, що блокування картки було здійснено з метою безпеки, але всі операції, крім зняття готівки за кордоном, на ній залишилися доступними. Клієнту порекомендували зробити якісніше фото, щоб доступ було відновлено.

Раніше портал Знай повідомляв, ПриватБанк роздає школярам по 1000 грн: хто і на яких умовах може отримати.

Також наш портал інформував, кредити у спадок: чи доведеться українцям виплачувати іпотеку та інші борги за померлого родича, відповідь юриста.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, ПриватБанк заганяє українців у борги незрозумілими списаннями з карток: "Постійно плачу гроші".