Українцям, які мають офіційно підтверджену інвалідність, в деталях розповіли про ситуацію з виплатами пенсій, коли людина в період дії військового стану не може пройти огляд у відповідного медичного фахівця.

Варто зазначити одразу, що виплати ніхто не зупиняв і згідно із законодавством не призупинятимуть.

Про це стало відомо завдяки повідомленню "Пенсійного кур'єра" у мережі Facebook.

Пенсіонери. Фото: скрін youtube
Пенсіонери. Фото: скрін youtube

"Під час пропуску особою з інвалідністю в період дії військового стану в Україні строку повторного огляду медико-соціальної експертизи, виплата пенсії за інвалідністю не зупиняється. Це передбачено прийнятим Верховною Радою законопроектом № 7433 Про внесення змін до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Популярні новини зараз
Тариф на газ у грудні змінили: хто платитиме по-старому, а хто дорожче "Я воював, су*а, бл*": п'яні харківські чиновники вирішили, що війна вже скінчилася та влаштували раллі містом Гороскоп на тиждень 5-11 грудня для всіх знаків Зодіаку: у Овнів фінансовий рай, Раки травмуються, а Козероги віддають борги Зніміть, викиньте і спаліть: цей верхній одяг вийшов з моди - все від курток-тедді до парок
Показати ще

Відповідно до нього, пенсію продовжуватимуть виплачувати протягом усього періоду воєнного стану і до останнього дня місяця, наступного за місяцем, у якому буде припинено або скасовано воєнний стан. Після припинення дії військового становища здійснюватимуться перерахунок розміру виплаченої пенсії на підставі заяви та результатів переогляду особи з інвалідністю.", - повідомляє "Пенсійний кур'єр".

Публікація "Пенсійного кур'єра", скріншот: Facebook
Публікація "Пенсійного кур'єра", скріншот: Facebook

Нагадаємо, у ПФУ попередили, що за жовтень пенсій уже не буде: виплати завершено.

Раніше повідомлялося, що безробітним українцям не дадуть відсидітися під час війни: чим займатиметься "армія відновлення".

Також, чому працюючі пенсіонери отримують більше грошей: у ПФУ дали відповідь.