Один з учасників активістського руху «Гонор» і організатор мистецького фестивалю SENKA Назарій Кравченко розповів, чому у Києві з’являються нові ініціативи по боротьбі із забудовниками.

Свої думки він висловив в інтерв’ю Kyiv.Press.

Кравченко каже, що за післямайданний період громадянське суспільство в Україні пережило декілька етапів трансформацій: «Зараз це почало давати результат і люди побачили, що можна впливати на владу і відстоювати свої права».

Він говорить, що успішні приклади боротьби за збереження міста як то «Протасів Яр» чи «Екопарк Осокорки» показали іншим киянам, що протест і спільна боротьба громади дає результат.

«Я радий, що ти приходиш на якусь скандальну забудову і щоразу бачиш нових людей, які займаються самоврядуванням і відстоюють свій район», - ділиться активіст.

Популярні новини зараз
За переказ у 100 гривень – штраф у 34 тисячі: за грошима українців ретельно стежитимуть Мобілізація стає жорсткішою: ухилянтів дістануть у власному ліжку Пенсіонери мають право на додаткові 940 гривень: хто може збільшити свою пенсію Українцям ускладнять вихід на пенсію: коли введуть нові умови
Показати ще

За його словами, Україна йде все далі від тоталітарних принципів і ближче до демократичного суспільства, в якому люди справді можуть відстоювати свою думку. Кравченко наголошує, що організований ним фестиваль SENKA як раз і хотів підтримати такі активістські ініціативи, щоб активні громадяни знаходили все більше однодумців.

Раніше Знай.ua писав, що у Києві є понад 400 водних об'єктів, які постійно зникають.