Для всіх жителів і гостей української столиці, які хотіли прогулятися найближчим часом центром міста, отримавши всі "33 задоволення", з'явилися важливі новини. Так, відомо, що головна родзинка Києва - вагончики, які возять людей з Володимирської гірки, іншими словами - фунікулер, зачиняється на ремонт.

У киян не буде можливості покататися на фунікулері до 20 серпня. Відомо, що це плановий ремонт і жодних "серйозних проблем" немає.

Про це стало відомо завдяки повідомленню прес-служби КП "Київпастранс".

Київський фунікулер, фото: Unian
Київський фунікулер, фото: Unian

Як зазначають фахівці — ремонтні роботи проводяться щорічно в один і той же період. Так, протягом серпня буде відремонтовано машинний, компресорний і тиристорний зали. Замінять шпали і оновлять контактну мережу.

Популярні новини зараз
Григорій Решетник погладшав так, що костюм мало не тріснув - танці виявилися зайвими: "Схудніть обов'язково" 5 жіночих імен, від яких у чоловіків "зносить дах": кому з красунь пощастило Порівняння цін у супермаркетах Німеччини та України - різниця колосальна До 60-ти чекати не потрібно: українцям запропонували вийти на заслужений відпочинок у 54 роки, що необхідно
Показати ще

Київський фунікулер, фото: Unian
Київський фунікулер, фото: Unian

Також замінять колеса і внутрішню обшивку вагонів підйомника, проведуть повний огляд обладнання. Після всіх робіт буде проведено статичні і динамічні випробування обладнання під навантаженням.

Ремонтні роботи проводяться влітку через маленький пасажиропотік. У липні-серпні фунікулер приймає до 2000 користувачів на день. В інші сезони в середньому щодня фунікулером користуються 4000 пасажирів.

Раніше повідомляли, киянам "подарують" нову лінію швидкісного трамвая: прямий доступ до центру.

Як повідомляв Знай.uа, у метро на очах у киян загинув кур'єр, впізнали по рюкзаку: між Хрещатиком і Майданом.

Знай.uа писав, Дід зі шваброю врятував київське метро від пожежі.