Вчителька образила школяра через стрижки. Про це розповіла мама хлопчика Олена Шевченко на сторінці "Батьки SOS"у соцмережі Facebook.

За словами жінки, в гімназії №172 міста Київ, під час уроку біології вчителька зробила неприємний "ліричний відступ" на адресу її сина.

""Коли вилуплюються курчата, то незрозуміло де курочка, а де півень. Під час статевого дозрівання у півнів з'являється гребінь. Так і батьки стрижуть деяких дітей, щоб показати їх статеве дозрівання."Дивилася на мого сина і посміхалася." - написала Олена Шевченко.

Жінка підкреслила, що у всьому класі лише у її сина стрижка з поголеними боками і додала фотографію зачіски для прикладу.

Стрижка, фото ілюстративне, Олена Швеченко: Facebook Батьки SOS
Стрижка, фото ілюстративне, Олена Швеченко: Facebook Батьки SOS
Стрижка, фото ілюстративне, Олена Швеченко: Facebook Батьки SOS

Популярні новини зараз
Якій області приготуватись: астролог передбачив вже до кінця року Зірка "Папіка" Дар'я Петрожицька обурила українців кадрами відпочинку за кордоном: "Не час хвалитися" Власників генераторів почнуть штрафувати через законодавство: суми сягають 500 тисяч гривень ПриватБанк попередив власників кредитних карток про зміни: набули чинності нові умови
Показати ще

Після уроку хлопчикові стало дуже неприємно і він обговорив подію з братом і однокласником. До цього випадку інцидентів з учителем не відбувалося.

Жінка звернулася до класного керівника, проте вчителька відповіла, що звернення до якоїсь конкретної дитини не було. У зв'язку з цим мама хлопчика просить поради, як вчинити в такій ситуації.

"Після відповіді кл. керівника я трохи збита з пантелику. Розумію, що довести в такому випадку щось складно, але хотілося б подібне припинити. Якщо по темі дасте поради, що можна зробити, буду дуже вдячна." - додала Аліна Швеченко.

Публікація Олени Швеченко: Facebook Батьки SOS
Публікація Олени Швеченко: Facebook Батьки SOS
Публікація Олени Швеченко: Facebook Батьки SOS

Нагадаємо, що Українки розповіли, як їх у школі труїли вчителі: "Розмазати по стінці"

Як повідомляв портал "Знай.uа", конфлікти і булінг в школі: як навчити дітей захистити себе

Також, "Знай.uа" писав, що у Тернополі малолітній Бунтар довів вчителя до чортиків: заплатять батьки