У суботу, 26 вересня, на київському вокзалі "втомився" пішохідний міст: огорожа впала прямо на залізничні колії. 

Про це на своїй сторінці у Facebook пише спільнота "Київ Оперативний". 

Очевидці опублікували фото з місця НП. На знімках видно, що аварія трапилася навпроти Приміського вокзалу. Обвалилася частина моста, який з'єднує Центральний вокзал і Борщагівську лінію швидкісного трамвая. 

На цьому мосту стихійні торговці люблять використовувати огорожу як вішалку, і в момент "Х" все це добро полетіло разом з частиною переходу. На знімках видно, що опору давним-давно ніхто не лагодив і не оновлював, через іржу опора не витримала власної ваги і обвалилася. 

Популярні новини зараз

У родині Комарова зі "Світу навиворіт" довгоочікуване поповнення, вже відома стать малюка

У центрі Києва батько гуляв з мертвим сином у візку: не помітив

Красуня-дружина Влада Ями підкорила стрункою фігурою, справжня пантера: "Одного недостатньо"

Гола Кароль викликала гнів українок, ні трусів, ні совісті: "У вас син, не соромно?"

Показати ще

Нагадаємо, українська столиця очолила антирейтинг з корумпованості сфери будівництва. У цьому можна переконатися, подивившись результати щорічного дослідження рівня корупції в будівельній галузі України, проведеного "Українським клубом нерухомості" за підтримки "Конфедерації Будівельників України". Так, будівельна галузь в Києві корумпована на 86,7% (у 2019 році цей показник дорівнював 58%). 

Відзначимо, що мер Києва Віталій Кличко зумів протягнути рішення про те, щоб виділити компанії "смотрящего" Дениса Комарницкого 400 мільйонів гривен, незважаючи на обурення деяких депутатів. 

Нещодавно Віталій Кличко потрапив під гарячу руку Верещук"Здається, у когось проблеми з арифметикою. Або з бажанням розбиратися з нагальними проблемами киян" , - заявила "слуга".