У рейтингу "найрозумніших" міст світу Київ посів 98-місце. Дослідження провела обсерваторія Smart City Центру світової конкурентоспроможності IMD спільно з сінгапурським університетом технологій і дизайну.

На сайті IMD говориться, що найбільш "просунутим" містом світу є Сінгапур, за ним йдуть Гельсінкі (Фінляндія), Цюріх (Швейцарія), Окленд (Нова Зеландія), Осло (Норвегія), Копенгаген (Данія), Женева (Швейцарія), Тайбей (Тайвань), Амстердам (Нідерланди), і Нью-Йорк (США).

Київ заскочив в останній "вагон" так званого поїзда, що минає, зайнявши 98 місце в сотні. Всього за рік українська столиця втратила в рейтингу шість позицій.

Тим часом в КМДА додали масла у вогонь, зазначивши, що в Київ може і зовсім вибути з рейтингу.

"Цього року в місті відбулися значні зміни в керівництві IT-інфраструктури міста. Це в свою чергу зупинило впровадження нових проектів в місті, поки інші міста, в свою чергу, продовжували роботу. Без кардинальних і швидких змін цей негативний тренд буде тільки погіршуватися", - заявили в адміністрації.

Популярні новини зараз

Вкрадене дитинство: на Закарпатті підлітки знущалися над неповнолітньою дівчиною, знімаючи процес на камеру

Михайло Поплавський поруч з гарячою студенткою показав, як вступити на бюджет: спритність рук і ніякого шахрайства

Українці вшановують пам'ять Андрія Гусіна з "Динамо", який трагічно загинув 7 років тому: "Був справжнім лідером"

В університеті Михайла Поплавського присоромили абітурієнтку через гроші: "На більше не вистачило?"

Показати ще

Нагадаємо, українська столиця очолила антирейтинг з корумпованості сфери будівництва. У цьому можна переконатися, подивившись результати щорічного дослідження рівня корупції в будівельній галузі України, проведеного "Українським клубом нерухомості" за підтримки "Конфедерації Будівельників України". Так, будівельна галузь в Києві корумпована на 86,7% (у 2019 році цей показник дорівнював 58%).

Відзначимо, що мер Києва Віталій Кличко зумів протягнути рішення про те, щоб виділити компанії "смотрящего" Дениса Комарницкого 400 мільйонів гривен, незважаючи на обурення деяких депутатів.

Нещодавно Віталій Кличко потрапив під гарячу руку Верещук: "Здається, у когось проблеми з арифметикою. Або з бажанням розбиратися з нагальними проблемами киян" , - заявила "слуга".