Троє кандидатів, що вибули з передвиборної гонки на посаду столичного мера, разом витратили більше 3 мільйонів гривень на агітацію.

Як повідомляє громадський рух "Чесно", мова йде про Миколу Тищенка ("Слуга народу"), Віталія Нестора ("Батьківщина") та Олексія Гончаренка ("Європейська солідарність").

Так, Тищенко вказав у декларації 735 тисяч гривень, які пішли на рекламну кампанію протягом весни-літа 2020 року. За інформацією Facebook Ads, лише за червень-липень Тищенко виклав близько 560 тисяч гривень на рекламу у соцмережі.

108 білбордів по всьому Києву коштували Віталію Нестору 383 тисячі гривень у червні, та 151,8 тисячі у липні за 69 білбордів. У звіті Facebook говориться, что реклама у соціальній мережі обійшлася Нестору у 450 тисяч гривень.

Популярні новини зараз
У путіна залишилося всього два сценарії, як закінчити війну в Україні: обидва програшні для диктатора Українцям нададуть грошову допомогу у розмірі 10 пенсій: хто отримає Хліб, борошно та макарони: скільки коштуватиме простий продуктовий набір на початку жовтня В уряді закликали українців не божеволіти за запасами продуктів на зиму: як підготуватися правильно
Показати ще

Олексій Гончаренко зазначив, що за серпень 2020 року його зображення було на 120 агітаційних білбордах. Скільки на це пішло коштів, достеменно політик не знає. Ринкова ціна - більше 1,6 мільйонів гривень.

Нагадаємо, українська столиця очолила антирейтинг з корумпованості сфери будівництва. У цьому можна переконатися, подивившись результати щорічного дослідження рівня корупції в будівельній галузі України, проведеного "Українським клубом нерухомості" за підтримки "Конфедерації Будівельників України". Так, будівельна галузь в Києві корумпована на 86,7% (у 2019 році цей показник дорівнював 58%).

Відзначимо, що мер Києва Віталій Кличко зумів протягнути рішення про те, щоб виділити компанії "смотрящего" Дениса Комарницкого 400 мільйонів гривен, незважаючи на обурення деяких депутатів.

Нещодавно Віталій Кличко потрапив під гарячу руку Верещук: "Здається, у когось проблеми з арифметикою. Або з бажанням розбиратися з нагальними проблемами киян" , - заявила "слуга".