Найближчим часом у Києві почне працювати безкоштовний сервіс сортування відходів Ecola. Для того, щоб скористатися послугамит компанії, навіть не потрібно сортувати сміття, фахівці зроблять це самостійно.

На переробку прийматимуть:

  • Папір (папір та картон, листівки та газети, книжки та журнали, кольорову картонну упаковку, зошити та альбоми для малювання, папьє-маше (упаковка зпід яєць та техніки), Tetrapack та паперовий посуд (стаканчики, контейнери);
  • Скло (скляні пляшки, скляні банки, склобій будь-якого кольору);
  • Метал (консервні банки, столові прибори, кришечки від банок, інші металеві вироби, алюмінієві банки та посуд).
  • Пластик (маркування №1 РЕТ, РЕТF, HDPE, PE-HD, LDPE, РР);

Щоб вторинну сировину прийняли, перед здачею її необхідно почистити з миючим засобом, висушити та стиснути, щоб відходи займали якомога менше місця. Пакет на 120 літрів (це приблизно 30 кг) можна просто лишити за дверима, і його заберуть представники компанії.

Скористатися сервісом зможуть ресторани, кафе, готелі, ТРЦ, логістичні центри, житлово-експлуатаційні компанії, офіси підприємств. Для того, аби отримати таку послугу, необхідно подати заявку через телеграм-бота Ecola Assist.

У компанії розповіли, що укладатимуть партнерські угоди з будь-якими ліцензованими переробниками в Україні. Вторсировину перероблюватимуть на тих підприємствах, де пропонуватимуться найкращі умови закупівлі.

Популярні новини зараз

Помер колишній міністр закордонних справ України Анатолій Зленко

На Львівщині газівники залишили пенсіонерку без тепла посеред лютої зими: "Все одно не заплатите"

Чоловік Тоні Матвієнко Арсен Мірзоян показав, як любить жирненьке: "Той, що худне"

Студентка вийшла заміж за 80-річного чоловіка і виглядає щасливою: закохалася без пам'яті

Показати ще

Нагадаємо, Знай писав, що в Тернополі подружня пара змогла змінити невеликий куточок міста до невпізнання. Вони на місці витверезника і звалища створили квітник і розарій.

Також Знай повідомляв, що в Києві може з'явитися завод, на якому будуть утилізувати сіли батарейки. Наразі завершується створення регіонального плану управління відходами, та обговорення з представниками Міністерства екології.

Нещодавно Знай передавав, що волонтер з Івано-Франківська зібрала пластикові кришечки і оплатила операції десяткам українських захисників, які отримали поранення на Донбасі. Вже 6 років кришечки від пластикових пляшок збирає вся країна.