У Києві нарешті вирішилася доля житлового будинку, в якому в червні прогримів вибух газу. Будівлю на вулиці Соломії Крушельницької 1/5 зноситимуть, але перед цим проведуть низку робіт. Про це пише Сегодня.

В Управлінні з питань цивільного захисту Київської міської державної адміністрації розповіли про плани по даному будинку. В першу чергу будівля буде укріплено, щоб туди могли зайти мешканці і забрати потрібні речі.

Над інженерним рішенням по зміцненню будинку працюють фахівці науково-дослідного проектного інституту будівельного виробництва. Вони вже втілюють ідею по створенню кріплень, який будуть встановлені в зруйнованих квартирах, щоб зміцнити праву і ліву частини будівлі. Також розробляється проект демонтажу.

постраждалий від вибуху будинок вже майже два місяці охороняють правоохоронці Фото: Олександр Марущак, сьогодні

Як з'ясувалося, це буде металева конструкція, яка стане опорою для 9 і 10 поверху. Буде встановлена металева балка, щоб плити цих поверхів не випали в утворений провал. Коли всі кріплення встановлять, жителів пустять в уцілілі приміщення за особистими речами. Тільки після цього почнеться розбір будинку.

Популярні новини зараз

У Львові раптово помер легендарний лікар, який врятував тисячі життів

Набила обличчя і відірвала яйце: сільська доярка жорстко розправилася з ґвалтівниками

Українська Кардашьян вивалила пишні груди та зізналася в любові до фотошопу

74-річний чоловік все життя живе в "залізній легені" - закінчив університет і одружився, не виходячи з " коробки"

Показати ще

На даний момент за станом будинку стежать співробітники будівельної лабораторії. Фахівці регулярно відстежують положення стін по раніше залишеним маяках, проводять вимірювання. Поки будівля не руйнується і не деформується. Міська влада поставила завдання розібрати будинок до початку опалювального сезону.

При цьому конкретних дат по початку робіт по зміцненню і розбору будівлі чиновники і фахівці служб не називають. Проекти потрібно ще затвердити. Мешканці пошкодженого будинку знають про плани влади, їх регулярно про це інформують.

Нагадавши, Знай повідомляв, що після взирва в будинку на Позняках рятувальники знайшли кішку в руїнах.

Також Знай писав, що після вибуху на Позняках мешканці цього будинку скаржаться на бездіяльність влади.

Нещодавно Знай передавав, що на Подолі в житловому будинку стався вибух.