Про це повідомив український політик, лідер партії “Рідна країна” Микола Томенко.

Дякуємо Кличку: замість спортивного комплексу — черговий торговий центр Міський голова Віталій Кличко напередодні...

Geplaatst door Микола Томенко op Zondag 9 augustus 2020

“Дякуємо Кличку: замість спортивного комплексу — черговий торговий центр. Міський голова Віталій Кличко напередодні виборів розігнав колесо корупції на повну. Омріяна спортивна арена — Льодовий стадіон на станції метро «Іподром», на який кияни чекають багато років, так і не побачить життя. Кілька десятків років міська влада обіцяла, а громадськість очікувала, що на місці недобудованого спортивного об’єкту буде створено найбільший за територією спортивний комплекс — доступний не лише для професійних спортсменів, а й для всіх киян. Ця територія сьогодні є чи не єдиною, де можливо розбудувати якісну спортивну інфраструктуру”, - підкреслив Томенко.

Проте, за його словами, натомість команда Кличка з фракції "Солідарність" "зруйнувала всі сподівання киян".

Популярні новини зараз
Коля Сєрга з "Орла та Решки" розповів про розрив стосунків з Регіною Тодоренко: "Таких людей треба позбавляти українського громадянства" Андрій Бєдняков розповів Євгену Кошовому з "Кварталу 95" мерзотну історію з Маріуполя: "Вже обіср*вся" Міністр оборони Олексій Резніков робить це, незважаючи на війну, ведуча Юлія Зорій видала правду: "Не про гроші чи зв'язки" Володимир Зеленський згадав загиблого друга з "Кварталу 95": "Дайте смердючої дешевої горілки"
Показати ще

“У результаті ми матимемо не один з найбільших спортивних комплексів, а один з найбільших торгово-розважальних центрів, а в ньому, для замилювання очей - зал для баскетболу та хокею. Як ця афера вдалася? Кличко та його фракція «Солідарність» у столичній міськраді, пролобіювали інтереси компанії з групи забудовника Вагіфа Алієва та дозволили підконтрольному йому ТОВ «Укрсоцстроінвест» ще 10 років зводити на місці недобудованого Льодового стадіону «багатофункціональний об'єкт, що включає в себе спортивну арену»”, - пояснив політик.

Він нагадав, що ще у 2016 році Київрада розірвала інвестиційний договір із забудовником через невиконання інвестором своїх зобов'язань.

“Але ввже у 2020 Кличко натиснув на депутатів, умовивши їх стати на сторону "горе-інвестора". А його наближені — заступник Петро Пантелєєв і директор Департаменту комунальної власності Андрій Гудзь — внесли відповідний проєкт рішення. Тож ТОВ «Укрсоцстроінвест» було продовжено термін «здійснення інвестиційного внеску» по будівництву до 26 березня 2030 року”, - розповів лідер партії “Рідна країна”.

Також він зазначив, що ТОВ «Укрсоцстроінвест» входить до групи «Мандарин Плаза Груп» на чолі з Вагіфом Алієвим.

“Як відомо, ТОВ «Укрсоцстроінвест», що входить до групи «Мандарин Плаза Груп» на чолі з Вагіфом Алієвим на місці недобудованого Льодового стадіону збирається побудувати ТРЦ «Південний». Так «спортивний мер» зливає спортивні об’єкти. Якщо нинішня столична влада не здатна вимагати від інвестора повноцінний спортивний комплекс, територію потрібно забрати та виставити на чесний аукціон, а виручені гроші проінвестувати самостійно у розвиток масового спорту в Києві!” - резюмував Микола Томенко.