Мати одного із в’язнів звинуватила співробітників Лук’янівського СІЗО у побиттях свого сина та вимаганні грошей. Про це повідомляє ТСН.

  Жінка зазначила, що його сина б’ють кожну ніч та вимагають гроші у розмірі 1500 доларів.

  "Я, Федоренко Л., прошу вашої допомоги. Мій син відбуває покарання за вчинений ним злочин. Він перебуває у Лук'янівському СІЗО вже декілька місяців. Кожної ночі його б'ють та вимагають гроші. Зразу вимагали 1500 доларів. Ми зібрали ці кошти і заплатили, думали відстануть. Та де там, вони знову б'ють і вимагають гроші. У сина перебита щелепа, забита груднина. Благаю вас втрутитися: камера №13, Федоренко В. Прошу вашої допомоги", - звернулася до редакції жінка.

  Своєю чергою ТСН.ua, оскільки без дозволу потрапити до СІЗО неможливо, одразу звернувся із запитом до Департаменту з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції України з проханням здійснити службову перевірку у Київському слідчому ізоляторі. Відомство відповідну перевірку здійснило та повідомило редакцію про її результати. 

Популярні новини зараз

Чемпіон Усик зі спекотною моделлю показав, що таке "супертяж": ох вже ці шортики

Львів'яни врятували маршрутника, який мало не помер на ходу: "Нашатир, бинт - швидше!"

Наречена зробила коханому зворушливий подарунок на весілля: "У цій дівчині б'ється серце твого брата"

На Прикарпатті виявили "базу" катів Сталіна, видовище не для слабкодухих: "Трупи складали штабелями і..."

Показати ще

  Отже, перевірка Лук'янівського СІЗО показала, що травму щелепи в'язень дійсно отримав, однак це сталося з його власної необережності.

  "В ході перевірки встановлено, що тілесне ушкодження у вигляді травми щелепи засуджений Федоренко В. отримав з власної необережності у прогулянковому дворику під час виконання фізичних вправ на брусах. Під час опитування Федоренко пояснив, що після травми він повернувся до свого камерного приміщення, за наданням медичної допомоги не звертався, оскільки вважав, що забиття незначне", - йдеться у відповіді на запит.

  Що стосується питання вимагання грошей, у Департаменті з питань виконання кримінальних покарань встановили, що їх у Федоренко В. також ніхто не вимагав і інші засуджені також це підтверджують і повідомляють, що  конфліктів ніяких не було. "Грошові кошти, які він позичив у своїх батьків ще до арешту, необхідні були, щоб закрити заборгованість знайомому", - зазначили у відомстві.

Раніше портал " Знай.ua" писав про те, що У Львові банда "золотих ручок" напала на ветерана АТО-заважала грабувати

Також портал " Знай.ua" писав Залишила дитину без нагляду - у Києві потонув хлопчик, правоохоронці назвали причину

Також портал " Знай.ua" писав, що Під Луганськом замінували газопровід: поліція на вухах, всюди розтяжки