В Україні можуть скасувати акциз на транспортування автомобілів. Про це розповів співзасновник ГО "АвтоЄвроСила", депутат від партії "Разом сила" Олександр Чернявський на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

АвтоЄвроСила, мітинг євробляхерів - фото Знай.ua
АвтоЄвроСила, мітинг євробляхерів - фото Знай.ua

Він повідомив, що законопроект депутата Мар'яна Заболоцького та ГО "АвтоЄвроСила" про скасування акцизу отримав 18 підписів профільного податкового комітету.

Також Чернявський додав, що номер і текст законопроекту з'явиться завтра вранці на офіційному порталі Верховної ради.

Після цього депутат додав списки тих, хто підписав законопроект і тих, хто відмовився і оголосив, що буде проти цього закону.

Популярні новини зараз
Іраклі Макацарія врятував доньку генерала та дружину ексхолостяка Діми Черкасова з лап путіна: "Це вже така родина" Ігор Стрєлков-Гіркін опустив бойовий дух окупантів на саме дно, вже готуються до здачі Калінінграда Російські окупанти демонструють боягузливість і п'яні скаржаться дружинам на ЗСУ: "Командир с*е у пакет" Андрій Бєдняков відібрав лаври у Сергія Притули та організував допомогу Харкову з Усиком: "Серце завмирає"
Показати ще

Серед усіх підписів "за" більше депутатів від "Слуги народу", також є депутати від партії "Довіра" та депутати від партії "За Майбутнє".

Проти законопроекту виступили депутати партії "Голос", "Європейської Солідарності" і "Батьківщини".

Повідомлення Олександра Чернявського: Facebook

За словами Олександра Чернявського даний законопроект передбачає:

1. Повне скасування акцизного податку при імпорті транспортних засобів з 2021 року. Для ветеранів АТО, інвалідів — вже з цього року.

2. Зменшення вимог екологічного стандарту двигуна з Євро5 (2010 рік) до Євро2 (1998 рік) для вантажних транспортних засобів, бусів.

3. Скасування сплати ПДВ при імпорті транспортних засобів для ветеранів АТО, які отримали бойові нагороди.

АвтоЄвроСила, мітинг євробляхерів - фото Знай.ua
АвтоЄвроСила, мітинг євробляхерів - фото Знай.ua

4. Вирішення питання знаходження на території України 750 тис. автомобілів з іноземною реєстрацією – надання можливості протягом 180 днів з моменту прийняття Закону митного оформлення таких транспортних засобів без сплати штрафу за порушення митних правил, при умові сплати внеску 8500 грн. Поповнить Держбюджет мінімум на 17 млрд. грн.

5. Обов'язкове введення технічного огляду в Україні на виконання Директив Європейського союзу для авто Євро 4 і менше.

Нагадаємо, раніше у Києві десятки машин закидали камінням на парковці

Як повідомляв портал "Знай.uа" Кличка зловили на схемі з велосипедною доріжкою.

Також "Знай.uа" писав, що Київ увійшов до антирейтинг міст по пробках.