Із ботанічного саду імені Фоміна у Києві "втекли" антикварні ліхтарі, які датуються 90-ми роками ХХ століття і були яскравою ілюстрацією історії столиці, адже це перші електричні ліхтарі, встановлені у місті.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяНа місці ліхтарів з більш як столітньою історією встановили дешеві стовпи, пофарбовані у зелений колір, на які навіть глянути соромно.
Зникнення помітив киянин і підняв тривогу в Facebook.
"З'ясувалося, що комунальники погосподарювали і в ботсаду імені Фоміна. Після реконструкції звідти зникли перші в Києві електричні ліхтарі, які ще на початку 1890-х років встановлювала фірма "Савицький і Страус". На їх місці з'явилися ось такі зелені стовпи. КП "Кіївміськсвітло", Київська міська державна адміністрація - КМДА, сподіваюся, ви утилізували весь цей історичний мотлох?", - обурюється автор публікації.
Розлючені кияни не добирають гнівних епітетів на адресу влади у коментарях. Вони переконані - ліхтарі, які, до того ж, окрім історичної несуть ще й чималу матеріальну цінність, "переїхали на дачу" до когось із чиновників КМДА.
"Треба кишені перевіряти", "Київміськсвітло знищує місто", "Злодії в законі", "На дачу забрали до якогось чиновника 100%", "Такий антикварний ліхтар у Європі коштує 10000 євро", - обурюються українці.
Нагадаємо, у Києві пасажири станції метро "Харківська" скаржаться на навалу гризунів, які буквально збивають людей з ніг і никають підземкою у пошуках поживи.
Як повідомляв портал Знай.ua, львів'яни поспішають зробити покупки перед Різдвом - черги за м'ясними виробами на Привокзальному ринку буквально кілометрові і нагадують черзі за ковбасою в Радянському союзі.
Також портал Знай.ua писав, що у складі улюбленого продукту українців виявили небезпечні речовини. Журналісти з'ясували, з чого насправді зроблені сосиски, ковбаси і пельмені, які продаються на прилавках магазинів.