20-річного Вадима Онищенка, якого знайшли повішеним після фестивалю Atlas Weekend у Києві, ховали в закритій труні, а батькам не повідомили про його смерть.

Про це повідомляють на сторінці "dtp.kiev.ua" у Facebook.

Читай Знай.uа в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

"Онищенка Вадима, який зник 11 липня, ховали в закритій труні. Незважаючи на те, що заяву було написано 11 липня, поліція зайнялася пошуками тільки 15 липня і знайшли його понівечене тіло тим же ввечері в елітному будинку на Інститутській 18а, де всюди стоять камери спостереження. Тіло було буро-зеленого кольору, все в саднах, очі витрішкуваті, голова місцями в залисинах, темно-русяве волосся стали дуже світлими, ніби вигоріли на сонці, Вадима знайшли прив'язаним за шию до поручнів його ж бордовою курткою в положенні сидячи. Одяг весь  забруднений брудом і кров'ю, але паспорт і гаманець ідеально чисті", - повідомили журналісти.

Популярні новини зараз

Різатдінова після "Танців з зірками" розповіла про відносини з Прохоровим: "Я готова..."

41-річна Лорак показала ідеальне тіло в міні-топіку і коротеньких шортах: "Приголомшливо красива"

"Вечірній Квартал" без Жидкова: артист пояснив, чому "випав" з концерту

Донька покійного Скрябіна вразила українців своєю красою, копія Кузьми

Показати ще

Також з'ясувалося, що батьків довго не пускали до морга.

Онищенко Вадима, который пропал 11 июля хоронили в закрытом гробу. ⠀ Не смотря на то, что заявление было написано 11 июля, полиция занялась поисками только 15 июля и нашли его изуродованное тело тем же вечером в элитном доме на Институтской 18а, где повсюду стоят камеры наблюдения. Тело было буро-зеленого цвета, всё в ссадинах, глаза навыкате, голова местами в залысинах, темно-русые волосы стали очень светлыми, будто выгорели на солнце, Вадима нашли привязанным за шею к перилам его же бордовой курткой в положении сидя. Одежда вся испачкана грязью и кровью, но паспорт и кошелёк идеально чистые. ⠀ Когда сообщили родителям? Им даже не сообщали, родители 16 июля узнали об этом, когда в очередной раз обзванивали морги и больницы. ⠀ В морг их не пускали долгое время, их провели на опознание только вечером 16.07 и только по детской травме головы они смогли подтвердить личность своего двадцатилетнего сына! ⠀ Зато уже с самого утра 16.07 во всех новостях было написано, что парень, исчезнувший 11.07 совершил суицид. Родители даже не были на месте преступления, собственно как и следователь, который халатно отправил туда двух своих подчиненных, в морг он тоже не явился. ⠀ Никто не даёт семье ответы ни на какие вопросы. ⠀ Свидетель, который прислал это видео не выходит на связь с момента вызова на допрос. Это видео снято в 18:19 11 июля, где видно Вадима (в бордовой куртке) и компанию с которой он был, где каждый человек сейчас является подозреваемым и личности которых до сих пор никто не знает. Если вы владеете какой-либо информацией звоните по номеру +380 (97) 416 67 08

Geplaatst door dtp.kiev.ua op Donderdag 18 juli 2019

Також в мережі опублікували відео, на якому видно Вадима (в бардівської куртці). Хто ті люди, які його оточують – невідомо. Після цього хлопця ніхто не бачив.

Нагадаємо, що 11 липня на території ВДНГ у Києві стартував популярний Atlas Weekend. На фестивалі пропав 20-річний хлопець Вадим Михайлович Онищенко.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", у Печерському районі Києва за адресою вулиця Інститутська, 18а виявили труп хлопця. Його тіло висіло між 24 і 25 поверхами  висотного будинку.

Також портал "Знай.uа" писав, що організатори київського фестивалю Atlas Weekend заявили, що не мають ніякого відношення до самогубства молодого хлопця Вадима Онищенка.