У розпал літа в українських супермаркетах відбувся стрибок цін на популярну зелень – цибулю, петрушку та кріп. Скільки тепер доведеться заплатити, показують дані порталу Мінфін.

Українцям, які не мають особистого городу, доведеться витратити більше грошей на покупку улюбленої зелені. Великі торгові мережі досить суттєво підняли ціни на зелену цибулю та кріп. Петрушка подорожчала не так відчутно.

Ціни на зелені. Фото: скрін youtube
Ціни на зелені. Фото: скрін youtube

Ціни на зелену цибулю

За 100-грамовий пучок зеленої цибулі в середньому доведеться заплатити 35,10 гривні, що майже на 2 гривні дорожче, ніж минулого місяця. Цибуля порей подорожчала одразу на 10 гривень - до 213,83 гривні за кілограм.

Ціни на цибулю. Фото: скрін Мінфін
Ціни на цибулю. Фото: скрін Мінфін

Популярні новини зараз
Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці Повістки та перевірки на вулицях: ТЦК готуються до посиленої мобілізації Українці зможуть насолодитись світлом: енергетики дають оптимістичний прогноз
Показати ще

Ціни на петрушку

Петрушка зросла в ціні трохи більше ніж на 1 гривню – з 18,92 до 19,90 гривні за 70 грамів. Водночас 100-грамовий пучок зелені коштуватиме дешевше, середній цінник знизився з 29,29 до 25,50 гривні.

Ціни на петрушку. Фото: скрін Мінфін
Ціни на петрушку. Фото: скрін Мінфін

Ціни на кріп

Середня вартість 1 кілограма кропу збільшилась із 388,80 до 401,50 гривні. За 100-грамовий пучок доведеться заплатити на 7 гривень більше – у середньому 37,80 гривні.

Ціни на кріп. Фото: скрін Мінфін
Ціни на кріп. Фото: скрін Мінфін

Раніше портал Знай повідомляв, смачно поїсти тепер надто дорого: супермаркети встановили нові ціни на буженину, сир та ковбасу.

Також наш портал інформував, українцям проста яєчня скоро буде дорогою: супермаркети оновили ціни на пісне та яйця.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, переїдання овочами поки не загрожує: як змінилися ціни на болгарський перець, помідори та моркву.