Клієнт Monobank помітив неприємний нюанс при купівлі валюти через мобільний додаток фінустанови. Про це свідчить відгук на порталі "Мінфін".

Українець купував валюту через Monobank та виявив, що сума до списання не відповідає встановленому у додатку курсу. Різниця зовсім незначна, але клієнт зажадав пояснень.

Monobank. Фото: скрін youtube
Monobank. Фото: скрін youtube

"При купівлі валюти, курс пише 43.8500 (два нулі), однак по факту за 10 євро хоче зняти 438.51, за 100 євро хоче 4385.01. Відома штука "з миру по копійочці". А по факту — банально шахрайство", - скаржиться клієнт.

Співробітники мобільного банку відреагували на скаргу та пояснили, що під час розрахунку фактичний курс валюти може відрізнятись від інформативного, який наведено у додатку. Через це може відбуватися округлення суми.

Популярні новини зараз
Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші Обмеження водопостачання: українці можуть залишитись без життєво важливої ​​послуги "Це тупість...": українці лютують через слова зірки "Кріпосної", після удару по дитячій лікарні
Показати ще

Monobank. Фото: скрін youtube
Monobank. Фото: скрін youtube

"У застосунку монобанк наведено інформативний курс, на момент вашого розрахунку курс може трохи відрізнятися від того, який вказаний в застосунку. Це пов'язано з тим, що округлення проходить до цілих чисел, банк не списує суму менше 1-ї копійки", - пояснили фахівці Monobank.

Скарга на Monobank. Фото: скрін Мінфін
Скарга на Monobank. Фото: скрін Мінфін

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, ПриватБанк зробив українцям привабливу пропозицію: як стати власником авто на вигідних умовах.

Також наш портал інформував, клієнти Monobank скаржаться на безпричинне блокування карток: навіть переказ 100 гривень може стати "фатальним".

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, ПриватБанк попередив усіх, хто користується банківськими картками: дотримуйтесь правил або втратите гроші.