У Києві планують переглянути тарифи на постачання теплової енергії. Відповідний анонс зробила компанія "ТЕПЛО-СВІТ". Новий прайс на послуги вже направлено на розгляд та затвердження у КМДА.

У компанії аргументували встановлення нових тарифів цілою низкою факторів, зокрема збільшенням середньої заробітної плати, подорожчанням електричної енергії, водопостачання та водовідведення. Зазначається, що чинний тариф покриває лише 72% собівартості теплової енергії.

Опалення. Фото: скрін youtube
Опалення. Фото: скрін youtube

Згідно з новими розрахунками, теплопостачальна компанія планує підняти тарифи трохи більше ніж на 200 гривень.

"Подані на розгляд та затвердження тарифи у КМДА на рівні: для категорії споживачів "населення" - 2399,53 грн за 1 Гкал з ПДВ; для категорії споживачів "інші споживачі" - 3647,90 грн за 1 Гкал з ПДВ", - йдеться у повідомленні. у повідомленні.

Популярні новини зараз
Гроші змусять повернути державі: українців попередили Вже з серпня українці отримають нові соціальні виплати – кому прийдуть гроші Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми
Показати ще

Платіжки за опалення. Фото: скрін youtube
Платіжки за опалення. Фото: скрін youtube

Водночас компанії наголосили, що у зв'язку з дією мораторію на підвищення тарифів, побутові споживачі не відчують подорожчання послуг. В опалювальному сезоні 2024-2025 для населення буде застосовано тариф на рівні 2021 року – 2177,30 гривні за 1 Гкал.

Для категорії "інші споживачі" на зиму буде встановлено тарифи на економічно обґрунтованому рівні.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, епоха низьких тарифів закінчилася: чому подорожчання комуналки неминуче.

Також наш портал інформував, кожен будинок матиме свій котел? В Україні готуються до різкого підвищення тарифів на тепло.

Крім того, ми писали, українцям дозволили не платити за деякі комунальні послуги: за якої умови.