Для всіх наших дорогих та шанованих читачів, які мають відношення до отримання субсидій, є дуже важлива інформація. Справа в тому, що Міністерство соціальної політики України оголосило про запуск нового проекту, який торкнеться пенсіонерів та отримувачів субсидій та пільг.

У Пенсійному фонді України запускають новий проект "таємний покупець". Це спільний проект Міністерства соціальної політики, УВБК ООН та благодійного фонду "Право на захист".

Про це стало відомо завдяки повідомленню прес-служби Міністерства соціальної політики України.

Оформлення субсидії. Фото: скрін youtube
Оформлення субсидії. Фото: скрін youtube

Як повідомили у міністерстві, мета проекту – підвищення якості надання послуг Пенсійним фондом України. Перевірятимуть зручність, ефективність та клієнтоорієнтованість відділень ПФУ по всій країні "таємні покупці".

Популярні новини зараз
Чи підуть на фронт усі, хто "оновився": у Міноборони відповіли Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше Додаткові 3100 гривень до пенсії: кому пощастить отримати щедру виплату Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

Таким чином проект дозволить виявити системні недоліки у роботі Фонду та в обслуговуванні пересічних українців. Після збору даних буде вжито заходів для покращення якості та оптимізації роботи ПФУ.

Оформлення субсидії. Фото: скрін youtube
Оформлення субсидії. Фото: скрін youtube

Для комплексного збору даних перевірять 84 сервісні центри Пенсійного фонду у 20 областях країни та столиці.

Крім того, до проекту залучать і пересічних українців, які користуються послугами Пенсійного фонду, зокрема пенсіонерів та отримувачів субсидій на оплату житлово-комунальних послуг. У 20 регінах, де відбуватимуться перевірки, планується проанкетувати до 300 відвідувачів сервісних центрів ПФУ.

Підсумком проекту стане формування практичних рекомендацій щодо покращення роботи сервісних центрів Пенсійного фонду.

Нагадаємо, українцям виплатять шалені гроші і допоможуть з бізнесом - як опинитися серед щасливчиків.

Раніше повідомлялося, що з 1 липня українці отримають 20 тисяч гривень пенсії, але не всі: кому пощастить.

Також, українці залишають села, і переїжджають до міст: куди в такому разі "витає" субсидія.