В Одесі для сімей внутрішньо переміщених осіб відкрито можливість отримати продуктові набори через реєстрацію, організовану благодійним фондом "Тримай".

Гуманітарна допомога надається сім'ям, зареєстрованим в Одесі протягом 2023-2024 років, які мають двох та більше дітей віком до 16 років та мають статус внутрішньо переміщених осіб.

Для тих, хто вже отримував допомогу у травні чи червні від інших організацій, рекомендується не заповнювати нову форму, щоб уникнути дублювання. Важливо надати паспорт, копію ІПН та довідку про статус внутрішньо переміщеної особи за 2023-24 роки.

Гуманітарна допомога. Фото: скрін youtube
Гуманітарна допомога. Фото: скрін youtube

"1 продуктовий набір – на 1 сім'ю. При успішному заповненні анкети беріть із собою паспорт, ОБОВ'ЯЗКОВО копію (ксерокс) ІПН (вони залишають її у себе) та довідку ВПО від 2023-24 року", – зазначають представники фонду.

Популярні новини зараз
Українців мотивуватимуть мобілізуватися: обійдуться без бусиків та ТЦК Гроші змусять повернути державі: українців попередили Опалення немає, а квитанції є: чи законні платіжки за тепло влітку ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць"
Показати ще

Щоб отримати продуктовий набір, необхідно передплатити сторінку фонду в Instagram і заповнити реєстраційну форму за вказаним посиланням. Видача наборів відбудеться у неділю, 30 червня, у парку ім. Горького.

Час видачі буде оголошено пізніше у Telegram-каналі організації.

Раніше ми писали про те, що країнці можуть змусити повернути виплати: юристи кажуть, що все законно

Крім того, Знай.ua повідомляв про допомогу для переселенців: де і як отримати підтримку у вашому місті

Читайте також: українців можуть змусити повернути пенсію державі: коли суд стане проти вас