Благодійні фонди та громадські організації у різних частинах України допомагають переселенцям, які покинули свої домівки через конфліктні ситуації. Щоб отримати допомогу, переселенцям часто потрібно зареєструватись.

У Києві, переселенці з Херсона можуть отримати продуктові набори, юридичну та психологічну допомогу в Гуманітарному центрі на вулиці Гаврилишина, 11 А. Для цього треба заповнити форму реєстрації.

Людина тримає гроші в руках
Людина тримає гроші в руках

У Львівській області, у Стрийській єпархії, переселенці можуть отримати фінансову допомогу до 10 800 гривень на особу. Вони повинні відповідати певним критеріям, щоб отримати ці кошти.

В Львові, громадська організація "Простір майбутнього України" видає продуктові набори для переселенців за певними умовами.

Популярні новини зараз
Українцям платитимуть щомісячну допомогу на медичні послуги: як подати заявку, не виходячи з дому Зупинили на вулиці і силоміць тягнуть в ТЦК: юрист дав поради, які врятують від неприємностей До терміналів не підходьте: популярний український банк не приймає купюри по 500 гривень Опалення немає, а квитанції є: чи законні платіжки за тепло влітку
Показати ще

У Запоріжжі, Центр захисту та підтримки дітей та сімей надає грошову допомогу сім'ям переселенців з Мелітополя.

Продуктовий набір \\ Єдиний координаційний центр КМДА
Продуктовий набір \\ Єдиний координаційний центр КМДА

У Дніпрі, Центр підтримки "З Бахмутом у серці" допомагає переселенцям з Бахмута, забезпечуючи різноманітні потреби на місяць.

Щоб скористатися цими послугами, треба заповнити відповідні форми або звертатися за контактними телефонами, які зазначені для кожного центру.

Також наш портал інформував, українцям з бізнес-ідеями роздадуть майже півмільйона гривень: на що виділять гроші

Раніше Знай.ua стало відомо про те, що благодійний фонд молодіжної ініціативи «Надія» продовжує допомагати лікарням Херсону