"Газмережі" оновили правила для клієнтів - тепер передавати показники лічильника, платити за послуги та вирішувати інші газові питання можна новим способом. Про це повідомляється на офіційній facebook-сторінці компанії.

Побутові споживачі, які не хочуть витрачати багато часу та сил на вирішення популярних газових питань, можуть скористатися зручним сервісом.

Лічильник газу. Фото: скрін youtube
Лічильник газу. Фото: скрін youtube

Так, українцям стала доступна мобільна версія "особистого кабінету" на сайті компанії "Газмережі". Маючи смартфон, можна швидко і зручно платити за доставку газу, а також передавати актуальні дані про споживання.

Серед доступних функцій:

Популярні новини зараз
Українців мотивуватимуть мобілізуватися: обійдуться без бусиків та ТЦК В українців масово горять холодильники: як зберегти техніку під час відключень світла За таке влітку ще не платили: сюрпризи в платіжках дедалі незвичніші Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми
Показати ще
  • реєстрація нових клієнтів;
  • передача показань лічильників газу за всіма встановленими приладами обліку;
  • завантаження та друк квитанцій;
  • оплата за послуги розподілу газу з функціями Google Pay та Apple Pay;
  • перегляд історії розрахунків за доставку газу

Платіжка за газ. Фото: скрін youtube
Платіжка за газ. Фото: скрін youtube

Варто нагадати, що платити за доставку газу українці зобов'язані до 20 числа кожного місяця, а передавати показники лічильника з 1 по 5 число щомісяця. Якщо не вкластися у встановлені терміни, то є ризик отримати некоректну платіжку.

Публікація компанії "Газмережі". Фото: скрін facebook.com/grmudp
Публікація компанії "Газмережі". Фото: скрін facebook.com/grmudp

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, помилятися може кожен: як перевірити правильність переданих показників лічильника до отримання платіжки.

Також наш портал інформував, одразу дві проблеми на вашу голову: за що газовики можуть перекрити вентиль та вліпити безбожний штраф.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, починайте збирати документи: клієнтів "Газмереж" попередили про обов'язкову процедуру.