Держава продовжує виплачувати житлові субсидії навіть під час повномасштабної війни. Багатьом громадянам допомогу на літній період перерахували автоматично, але деяким особам потрібно з'явитися до ПФУ, щоб виплати не анулювали. Про це повідомляє Мінсоцполітики.

Усім, хто отримував субсидію у зимовий період, допомогу на літо перерахували автоматично.

Субсидії. Фото: скрін youtube
Субсидії. Фото: скрін youtube

"Більшості українців, які отримували субсидію під час опалювального сезону, її розмір на неопалювальний період – Пенсійний фонд перерахує самостійно. Спеціально нікуди звертатись не потрібно", - нагадали у відомстві.

Проте деяким українцям все ж таки необхідно звернутися до ПФУ, щоб субсидію не анулювали. Зробити це потрібно до 1 липня.

Популярні новини зараз
Додаткові 3100 гривень до пенсії: кому пощастить отримати щедру виплату Львів'яни другий тиждень отримують воду на 2 години на день: обленерго безсило Мобілізація чоловіків після 60 років: в Україні знову піднімають болюче питання Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці
Показати ще

ПФУ. Фото: скрін youtube
ПФУ. Фото: скрін youtube

Це стосується осіб, які відповідають усім із зазначених умов:

  • отримували субсидію чи пільги на початок повномасштабної війни;
  • з січня 2022 року та протягом усього часу аж до сьогодні продовжують отримувати виплати пільги чи субсидії;
  • на початок повномасштабної війни проживали (або проживають) на тимчасово окупованій території чи зоні активних бойових дій;
  • з початку повномасштабної війни жодного разу не зверталися до органів соціального захисту чи ПФУ для актуалізації відомостей про себе чи членів сім'ї.

Раніше портал Знай повідомляв, додатковий головний біль: кому можуть "ускладнити" оформлення субсидії.

Також наш портал інформував, фінансову допомогу, ВПО та соціальні виплати: що зміниться для українців з 1 червня.

Крім того, ми писали, українці залишаться без субсидій навіть улітку: комусь із громадян нізащо не отримати допомогу від держави.