Для всіх наших дорогих та шанованих читачів, які мають відношення до отримання пенсійних виплат, є дуже важлива інформація. Важливо розуміти, хто має право на доплату до пенсії в червні, а також обов'язково необхідно знати, як її можна отримати.

Так, частина пенсіонерів у червні матимуть додаткову грошову допомогу від Світової продовольчої програми ООН. Це останній місяць дії відповідної програми підтримки.

Програма ООН була продовжена у квітні на три місяці. Таким чином, якщо її знову не продовжать, у липні виплат уже не буде.

Оформлення пенсії, фото: Facebook
Оформлення пенсії, фото: Facebook

Хто може отримати доплати до пенсії від ООН

Доплати до пенсій передбачені для пенсіонерів, які:

Популярні новини зараз
Це було ще не спекотно: Україну накриє небезпечна температура Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші Кабачки в сметані будуть кращими за гриби: цей рецепт стане вашим улюбленим на літо
Показати ще

- проживають у зоні активних чи можливих бойових дій, згідно зі списками Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій;

- одержують пенсію у розмірі до 3250 гривень;

- не отримували з 1 березня 2023 року додаткових грошових виплат від міжнародних організацій чи державної допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам.

Оформлення пенсії, фото: ПФУ//Facebook
Оформлення пенсії, фото: ПФУ//Facebook

Як отримати доплату до пенсії

Доплата до пенсії становить різницю між 3250 гривнями та самою пенсією. Звертатися для її отримання нікуди не потрібно — Пенсійний фонд сам нарахує виплати згідно зі своєю базою даних. Вони будуть нараховані разом із пенсією та прийдуть або на банківську картку пенсіонера, або на поштове відділення.

Нагадаємо, літнє підвищення пенсій: як і чому виплати деяких пенсіонерів зростуть на 600 гривень.

Раніше повідомлялося, що три категорії українців не отримали підвищення пенсій.

Також, напрацювалися, але треба ще: українцям можуть не зарахувати страховий стаж для виходу на пенсію.