Державні пансіонати – це спеціальні установи, де приймають літніх людей, які досягли пенсійного віку, або інвалідів, які потребують постійного догляду та медичної допомоги, особливо у випадках, коли вони не мають родичів, здатних надавати їм допомогу.

Проте, не кожна людина може отримати можливість перебувати в такому закладі. Існують кілька критеріїв, за якими можуть відмовити у прийомі.

Пенсіонери
Пенсіонери

Медичні проблеми. Особливо значні медичні стани, такі як хвороба Альцгеймера або деменція, можуть стати перешкодою для прийому в пансіонат. Це пов'язано з тим, що ці стани вимагають спеціального догляду та медичної підтримки, які не завжди можуть бути надані у таких установах.

Зловживання алкоголем або наркотиками. Якщо особа має проблеми з алкогольною чи наркотичною залежністю, це може бути причиною відмови у прийомі. Це обумовлено тим, що залежність може стати серйозною перешкодою для правильного функціонування установи та для безпеки інших мешканців.

Популярні новини зараз
Українцям заборонили, а собі замовляють новенькі: держоргани обурили тендерами на кондиціонери Потрібно встигнути зробити до 1 липня: отримувачів пільг попередили востаннє Українці вимагають знизити тариф за електроенергію: людям навіть їсти не приготувати Неоціненна користь чи гроші на вітер: чи вигідно встановлювати сонячні панелі на балконі
Показати ще

пенсіонер чекає на весну
пенсіонер чекає на весну

Психічні захворювання. Особи, які страждають на психічні захворювання, які можуть бути небезпечними для інших мешканців, також можуть бути відхилені. Це можуть бути стани, що супроводжуються агресивними поведінковими виявами або іншими діями, що становлять загрозу для оточуючих.

Для того щоб потрапити до державного пансіонату, потрібно отримати дозвіл від комісії соціальних служб. Ця процедура може зайняти певний час через багатофункціональність та бюрократію, що супроводжується оцінкою стану здоров'я, соціальних умов та інших чинників.

Нагадаємо, українці знайшли управу на Ощадбанк: куди треба звертатися

Вам буде цікаво дізнатися не чекайте на державу: як подбати про свою пенсію вже зараз