Державний "Ощадбанк" попередив власників карток про запровадження нових тарифів за обслуговування рахунку. Відповідне повідомлення опублікували на офіційному сайті фінустанови.

Клієнтам "Ощадбанку" повідомили про чергові тарифні зміни, які мають набути чинності вже з 1 червня 2024 року.

Карта "Ощадбанку". Фото: скрін youtube
Карта "Ощадбанку". Фото: скрін youtube

"Інформуємо, що відповідно до рішення продуктового комітету внесено зміни до тарифів за обслуговування поточного рахунку з використанням платіжних карток, затверджених постановою правління АТ "Ощадбанк" від 16 квітня 2009 року №124, в частині скасування комісійної винагороди за видачу коштів через установи Ощадбанку за реквізитами рахунків, на які накладено арешт органами державної виконавчої служби чи приватними виконавцями", - йдеться у повідомленні.

"Ощадбанк". Фото: скрін youtube
"Ощадбанк". Фото: скрін youtube

Популярні новини зараз
Газові прилади доведеться відключити: "Газмережі" застерегли кожного споживача "Потрібно запасатися ресурсам": відомий екстрасенс озвучив тривожний прогноз на зиму 2024 року Смартфони йдуть у минуле: молодь масово повертається до кнопочних телефонів Краще на якийсь час переїхати: п'ять областей відключатимуть частіше за інших - список
Показати ще

У фінустанові нагадали, що протягом місяця з рахунку, на який накладено арешт, можна знімати суму у розмірі не більше ніж дві мінімальні зарплати - на цей час це 14 200 гривень.

Клієнти "Ощадбанку" можуть детально ознайомитись з тарифними нововведеннями у найближчому відділенні або на офіційному сайті.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, "Ощадбанк" дозволяє проводити підозрілі перекази, після чого блокує все: клієнти в шоці.

Також наш портал інформував, виконайте три простих кроки: ПриватБанк роздає сертифікати на 55 та 100 тисяч гривень.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, втратив кошти, тепер чекай 2 місяці: українця з карткою Монобанк шоковано походом до банкомату ПриватБанку.