Українець вніс заощадження на депозит у Monobank, а в результаті не отримав жодних відсотків і навіть опинився у "мінусі". Про це свідчить відгук на порталі "Мінфін".

Клієнт Monobank заявив, що мав гіркий досвід відкриття депозиту. Він вніс свої заощадження, а коли виникла потреба забрати гроші, то не зміг отримати відсотків. На додаток до цього, зі слів чоловіка, з нього взяли штраф.

Карта Monobank. Фото: скрін youtube
Карта Monobank. Фото: скрін youtube

"Поклав усі свої кревні на депозит, сподівався хоч щось заробити. Минуло пів року, і тут терміново знадобилися гроші. Вирішив зняти достроково, думав відсотки хоч якісь будуть. Але що ви думаєте?! Відсотків ніяких! Ще й штраф узяли такий, що я в мінусі опинився!", - поскаржився українець.

Monobank. Фото: скрін youtube
Monobank. Фото: скрін youtube

Популярні новини зараз
Газові прилади доведеться відключити: "Газмережі" застерегли кожного споживача Коли бронювання вже не врятує: чому чоловіків можуть забрати до війська Жителів сіл та райцентрів почнуть мобілізувати по-новому: Кабмін радикально змінив правила Закінчення війни вже близько – старець Діонісій обнадіяв українців пророцтвом
Показати ще

Фахівці Monobank у відповідь на скаргу заявили, що згідно з умовами договору при достроковому розірванні депозиту всі нараховані відсотки перераховуються за мінімальною ставкою. Також утримується сума надміру виплачених відсотків.

"При достроковому розірванні депозиту відсотки перераховуються за ставкою 0,01% річних. Також, після перерахунку за зниженою процентною ставкою сума надміру виплачених відсотків утримується з тіла депозиту", - попередили у банку.

Скарга на Monobank. Фото: скрін Мінфін
Скарга на Monobank. Фото: скрін Мінфін

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, гроші "зависають" у системі: клієнтів Monobank попередили про збої.

Також наш портал інформував, клієнти Monobank скаржаться на безпричинне блокування карток: навіть переказ 100 гривень може стати "фатальним".

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, банкомат дав збій і не видав гроші: Monobank дав важливе роз'яснення для українців.