Щоб українці залишалися зі світлом, особливо в зимовий період, необхідно проводити ремонтну кампанію. Західні партнери можуть надати для допомоги близько 10% необхідного обладнання, а решта ляже на плечі споживачів.

Як може змінитись вартість електричної енергії для населення, розповів енергетичний експерт Геннадій Рябцев.

Тарифи на електроенергію Фото: скрін youtube
Тарифи на електроенергію Фото: скрін youtube

Для підготовки енергосистеми до наступної зими потрібно створити резерви обладнання та засобів. Це дозволить відновлювати об'єкти, пошкоджені внаслідок російських атак.

Вихід у цій ситуації, на думку експерта, один – переглянути тарифи для населення. За його словами, західні партнери зможуть надати лише 10% від необхідного обладнання, а решту доведеться купувати.

Популярні новини зараз
"Оленячий Місяць" 21 липня: чим небезпечний цей місяць у повні в Козерозі і як пережити період без проблем В Україні різко дорожчає хліб, вершкове масло та пісне: свіжі ціни на базові продукти Як ТЦК можуть оштрафувати українців, які не мають ні житла, ні грошей: покарання знайдеться Блокування пенсійних карток: ПриватБанк залишає стареньких без грошей на життя
Показати ще

Тарифи на електроенергію. Фото: скрін youtube
Тарифи на електроенергію. Фото: скрін youtube

Геннадій Рябцев вважає, що для відновлення енергосистеми підвищення тарифу до рівня 3,5 гривні за кіловат може бути недостатньо. Є ймовірність подорожчання до 4,5 чи навіть 5 гривень за кіловат.

"Це підвищення цін, швидше за все, буде там 3,5-4,5 грн/кВт-год. ​​Ні, про 3,50 не йдеться, йдеться про 4,5 і більше, деякі кажуть, що без 5 плюс гривень за кіловат-годину не обійтися", - заявив експерт.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, відключення світла в Україні: людей шокували похмурим прогнозом.

Також наш портал інформував, рахунки за світло стануть меншими: хто зі споживачів зможе віддавати скромніші суми.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, електрочайник, холодильник та пилосос: як користуватися, щоб зменшити рахунки за світло.