Чимало українців ледве справляються з комунальними платіжками, але незважаючи на це, окремі послуги продовжують дорожчати.

Так стало відомо про запровадження нових тарифів на вивезення побутових відходів. Ціни зміняться у місті Олександрія, що на Кіровоградщині. Про це повідомляється на офіційному сайті міської ради.

Вивіз сміття. Фото: скрін youtube
Вивіз сміття. Фото: скрін youtube

Мораторій, який забороняє підвищення комунальних тарифів, не поширюється на послуги із вивезення сміття. Тому періодично місцева влада переглядає ціни. На такий крок пішли й у Олександрійській міській раді.

Так, місцеве комунальне підприємство звернулося з проханням встановити економічно обґрунтований тариф на послугу поводження з побутовими відходами. Передбачається, що ціна становитиме 181,42 гривні за кубометр відходів з урахуванням ПДВ.

Популярні новини зараз
Власникам карток приготуватися: "Ощадбанк" змінює тарифи за обслуговування рахунку Українцям повідомили про значне підвищення пенсій: хто отримає більше вже до кінця року Чоловіків застерегли від помилки у ТЦК: читайте уважно Пенсіонери отримають значну доплату до пенсії: кому і скільки добавлять найближчим часом
Показати ще

Комунальні платіжки. Фото: скрін youtube
Комунальні платіжки. Фото: скрін youtube

Зокрема, мешканцям багатоквартирних будинків пропонують встановити ціну у 32,05 гривні з однієї особи на місяць, а для мешканців приватного сектору – 33,87 гривні з однієї особи щомісяця.

Поки що новий тариф не набув чинності і до 20 травня місцеві жителі мають можливість подати до комунального підприємства зауваження та пропозиції щодо зміни вартості послуг.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, українців обнадіяли: які комунальні тарифи пообіцяли не чіпати.

Також наш портал інформував, забудете про завищені платіжки: що потрібно зробити, якщо встановлено квартирний лічильник води.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, підвищення тарифів і залучення колекторів: водоканальники анонсували "сюрпризи".