Згідно з опублікованою інформацією банку, ці операції можна здійснювати практично без обмежень, але існують певні умови, які варто врахувати.

"Операції купівлі іноземної валюти в клієнтів здійснюються без обмеження. Якщо сума валюти, що купується в клієнта, більша за 400 000 грн (в екв.), то клієнт має надати документи, які підтверджують джерело походження коштів, та пройти ідентифікацію", – йдеться в повідомленні.

Приватбанк. Фото: скрін youtube
Приватбанк. Фото: скрін youtube

Також ПриватБанк уточнив умови щодо операцій з продажу доларів, зазначивши, що обсяг таких операцій обмежується раніше купленою готівковою валютою у відділенні банку.

Українські банки встановлюють обмеження на зняття готівки з валютної картки як в межах країни, так і за її межами. Ось основні умови:

Популярні новини зараз
Це було ще не спекотно: Україну накриє небезпечна температура ТЦК може відібрати важливий документ – українців попередили про чергову пастку Ці Знаки Зодіаку стануть багатими вже у липні: кому доля подарує успіх "Це тупість...": українці лютують через слова зірки "Кріпосної", після удару по дитячій лікарні
Показати ще

У межах України:

  • Зняття гривні: до 100 тис. грн на день.
  • Зняття валютою рахунку: до 100 тис. грн (в еквіваленті) на день.

За кордоном:

  • Гривневі рахунки: до 50 000 тис. грн (в еквіваленті) на місяць.
  • Валютні рахунки: до 100 тис. грн (в еквіваленті) на день.

Варто зазначити, що з 21 липня 2022 року внесено зміни до лімітів зняття готівки з гривневих платіжних карток за кордоном. Тепер ліміт є тижневим і становить 12 500 грн (в еквіваленті) на сім календарних днів.

Клієнти можуть отримати додаткову інформацію про обмеження на зняття готівки у відділеннях банку або на його офіційному веб-сайті.

Раніше ми повідомляли, що Можете втратити власні заощадження: чому українцям блокують банківські рахунки

Нагадаємо, ПриватБанк нагородить активних користувачів "Приват24": що можна отримати