Українців, які досягли пенсійного віку, намагаються стимулювати виходити на заслужений відпочинок пізніше. Тож, за кожен рік роботи після досягнення 60 років українцям платитимуть по 6%, тобто, надбавка становить приблизно 350 гривень на місяць.

Про це розповідають у прес-службі Пенсійного фонду України.

У Пенсійному фонді наголосили, що кожен український громадянин може отримувати пенсії за віком. Там заявили, що людина має право самостійно вирішувати, коли їй це робити, враховуючи певні обставини і свої побажання.

Пенсіонери. Фото: скрін youtube
Пенсіонери. Фото: скрін youtube

Людина, яка вийшла на пенсію, але не має необхідного стажу, може отримувати по 0,5% за кожен повний місяць. Це стосується тих, хто планує відстрочити вихід на пенсію на 60 місяців. Якщо йдеться про відстрочку на понад 60 місяців, то за кожен місяць людина отримуватиме по 0,75%.

Популярні новини зараз
Виплати ВПО змінюються: що чекає переселенців з 1 серпня Добровільний візит до ТЦК може не врятувати від штрафу: і троє дітей не допомогло Для українців вигадали нові платіжки: тарифи не підніматимуть, але платити доведеться більше Сукня за 8 млн грн, вілла росіян і Максим Галкін - тамада: весілля киян у Комо розлютило українців
Показати ще

Пенсія. Фото: скрін youtube
Пенсія. Фото: скрін youtube

Тобто, якщо людина хоче відкласти вихід на заслужений відпочинок менш, ніж на 69 місяців, то за кожен рік вона отримає надбавку в розмірі 6%, а за 2 роки пізнішого виходу – вже 12%. Якщо людина хоче вийти на пенсію пізніше на 6 років, то розмір пенсії буде на 54% більшим.

При цьому, варто розуміти, що надбавки до пенсій збільшуються лише за повні місяці роботи.

Нагадаємо, як українським громадянам можна оформити собі пенсію в режимі онлайн.

Як повідомляли раніше, чи зміниться щось для українців, які мають II групу інвалідності.

Як писав "Знай" раніше, українським громадянам погрожують відібрати пенсійні виплати.