Наступного місяця українські пенсіонери, які мають II групу інвалідності, не відчують якихось змін в плані виплат. Стало відомо, яка в них сьогодні пенсія і які гарантовані мінімальні виплати для таких українських громадян.

Про це повідомляє "24 Канал".

Пенсія за інвалідністю II групи

Відомо, що пенсія за інвалідністю будь-якої групи залежить від того, яка в людини виплата за віком. До того ж, враховується вік людини, те, скільки вона пропрацювала за своє життя і за яких обставин цій особі дали інвалідність.

Пенсіонери. Фото: скрін youtube
Пенсіонери. Фото: скрін youtube

Отже, особа, яка має І групу інвалідності, отримує 100% виплати за віком, а людина, яка отримала II групу, отримує 90% пенсії за віком. При цьому, людині з III групою інвалідності нараховується лише 50% пенсійної виплати за інвалідністю.

Популярні новини зараз
Українці в паніці змітають із полиць пристрої для зарядки: ціни починають не кусатися, а з'їдати Сукня за 8 млн грн, вілла росіян і Максим Галкін - тамада: весілля киян у Комо розлютило українців Усі надії лише на індексацію: як в Україні зміняться пенсії у 2025 році Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

Гарантовані мінімальні пенсійні виплати для осіб з І групою інвалідності становлять 2 760 гривень. Українці, які не працюють і мають II та III групу інвалідності, гарантовано отримають 2 520 гривень, а з такими ж групами, але працюючі, отримають 2 093 гривень.

Пенсіонери. Фото: скрін youtube
Пенсіонери. Фото: скрін youtube

Варто наголосити, що особи, які мають II групу інвалідності, можуть отримати від 1 до 10 років страхового стажу. Але це залежить від того, скільки років людині.

Нагадаємо, яким категоріям українських жінок виплатять по 15 тисяч гривень.

Як повідомляли раніше, які категорії пенсіонерів в Україні можуть отримати надбавку до виплат.

Як писав "Знай" раніше, яка сьогодні пенсія для українців з I групою інвалідності.