Деякі українські пенсіонери можуть отримати вельми пристойну надбавку до основної виплати, проте дадуть її лише за встановленими критеріями. Про це йдеться у матеріалах Пенсійного фонду України.

Відповідно до урядової постанови на значну надбавку до основної виплати мають право самотні пенсіонери, яким виповнилося 80 і більше років.

Пенсіонерка, скрін: Youtube
Пенсіонерка, скрін: Youtube

При цьому є й обов'язкові додаткові умови - людина за станом здоров'я потребує постійного стороннього догляду та отримує пенсію за віком.

Пенсіонерка. Фото: скрін youtube
Пенсіонерка. Фото: скрін youtube

Популярні новини зараз
Якщо ставите сумку на підлогу, потім не дивуйтеся: прикмети, які врятують вас від нещасть Коли бронювання вже не врятує: чому чоловіків можуть забрати до війська Українцям будуть по-новому вручати повістки: все зміниться з 16 липня Для власників квартир приготували новий тарифний "сюрприз": яка послуга дорожчає
Показати ще

Для оформлення цієї додаткової виплати необхідно звернутися до місцевого управління соціального захисту населення з відповідною заявою та пакетом документів. Розмір надбавки становить щонайменше 40% від прожиткового мінімуму особам, які втратили працездатність. На даний момент ця сума складає 944 гривні.

Пенсіонерка. Фото: скрін youtube
Пенсіонерка. Фото: скрін youtube

Які документи потрібно подати:

  • документ, що засвідчує особу;
  • ідентифікаційний код;
  • витяг з ПФУ, що підтверджує відсутність нарахувань допомоги з догляду;
  • висновок від лікарсько-консультативної комісії, що підтверджує необхідність постійного догляду.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, не втрачайте нагоди: які "плюшки" можуть отримати пенсіонери від держави.

Також наш портал інформував, чи зміниться розмір пенсії по інвалідності у квітні 2024 року: як її порахувати та яка вона сьогодні.

Крім того, інформаційний портал "Знай" повідомляв, пенсіонери залишаться без виплат? Через одну просту "помилки" українці можуть позбавити себе допомоги.