Щоб вирахувати розмір своєї пенсії за віком, врахуйте рівень заробітної плати і кількість відпрацьованих років. Українцям розповіли, як саме можна визначити розмір своєї пенсійної виплати за віком, щоб зрозуміти, на які гроші потрібно буде жити у старості.

Про це повідомляють у прес-центрі ПФУ.

Як можна вирахувати розмір пенсії

Щоб порахувати пенсію за віком, візьміть середній рівень зарплати, помножте його на коефіцієнт зарплати і на коефіцієнт відпрацьованих років. Коефіцієнт зарплати – це співвідношення середнього заробітку до середнього рівня виплат в Україні за останні 3 роки.

Пенсіонер на вулиці
Пенсіонер на вулиці

Як визначити коефіцієнт зарплати

Щоб зрозуміти коефіцієнт зарплати, потрібно встановити середній рівень виплати за останні 3 роки до моменту подання заявки на пенсію, середню зарплату по країні за такий самий період і співвідношення доходу за рік людини до доходу по Україні в цілому. Також слід врахувати і коефіцієнт стажу.

Популярні новини зараз
В Україні легкові авто ТЦК беруть на облік: що загрожує власникам Ви подивитесь на лічильники і не повірите очам: як прибрати кілька кубів до кінця місяця без порушень Не 3,5 і навіть не 4 грн за кВт: українцям назвали "справедливий" тариф на світло На сім'ю – 43200 грн: українцям дають грошову допомогу, треба звати маму чи бабусю
Показати ще

Людина, яка бере гроші з банкомату
Людина, яка бере гроші з банкомату

Як визначити коефіцієнт стажу

Щоб вирахувати коефіцієнт страхового стажу, врахуйте, протягом скількох років ви вносили страхові снески і поділіть їх на мінімальний рівень стажу, який необхідний для виходу на пенсію.

Нагадаємо, якій категорії пенсіонерів в Україні у травні дадуть майже 600 гривень.

Як повідомляли раніше, що робити українцям, які мають недостатню кількість відпрацьованих років.

Як писав "Знай" раніше, як можна отримати матеріальну допомогу від гуманітарної організації українцям за 60 років.