В Україні з 1 травня заплановано збільшення пенсій для певної категорії літніх людей. Це стосується пенсіонерів, яким уже виповнилося 70 років і чиї місячні виплати не перевищують 10 340,35 гривень.

Надбавки будуть здійснені автоматично, тому пенсіонерам не потрібно звертатися до ПФ чи вживати будь-яких інших дій для отримання цих коштів.

Пенсіонери / фото: Pixabay
Пенсіонери / фото: Pixabay

Розміри надбавок розподілені за віковими групами таким чином:

  • пенсіонери від 70 до 74 років отримають додаткові 300 гривень;
  • ті, хто від 75 до 79 років, отримають 456 гривень;
  • пенсіонери старші за 80 років матимуть додаток до пенсії у 570 гривень.

Ці заходи спрямовані на покращення умов життя літніх людей, які часто зіштовхуються з вищими витратами на охорону здоров'я та інші повсякденні потреби.

Популярні новини зараз
Чи можуть працівники ТЦК примусово забирати чоловіків з вулиці на "перевірку": адвокат здивував відповіддю Власникам карток приготуватися: "Ощадбанк" змінює тарифи за обслуговування рахунку Українцям повідомили про значне підвищення пенсій: хто отримає більше вже до кінця року Абонентів "Київстар" поставлять перед вибором: це буде непросто
Показати ще

Оформлення пенсії, скріншот: Facebook
Оформлення пенсії, скріншот: Facebook

Статистика показує, що більшість пенсіонерів отримують виплати в діапазоні до 5 тисяч гривень. Близько 2,6 мільйонів осіб отримують пенсію до 3 тисяч гривень, 1,7 мільйона пенсіонерів від 3 до 4 тисяч гривень, і 1,8 мільйона від 4 до 5 тисяч гривень.

Тільки 1,2 мільйона осіб отримують пенсію, яка перевищує 10 тисяч гривень на місяць. З цих даних видно, що підвищення пенсій, хоча і здається невеликим на перший погляд, може суттєво покращити фінансове становище тих, хто живе на мінімальні виплати.

Також наш портал інформував, надбавки у травні: кому з пенсіонерів пощастить

Раніше Знай.ua стало відомо про те, що пенсії пропонують підняти на 60%: щоб більше не перебиватися копійками

Вам буде цікаво дізнатися пенсія за інвалідністю: скільки в 2024 році отримуватимуть українці з 3 групою