Маленьке нагадування від Центрального міжрегіонального управління ДПС, щоб ви не опинилися в останній момент із купою документів. Запишіть собі, що 22 квітня 2024 року – це останній день для подачі вашої податкової звітності за березень.

Головне управління ДПС у Івано-Франківській області / фото: gov.ua
Головне управління ДПС у Івано-Франківській області / фото: gov.ua

Ось що вам потрібно подати:

Декларація з ПДВ за березень 2024 року – переконайтесь, що всі ваші ПДВ-операції правильно відображені і вчасно подані.

Декларація акцизного податку – якщо ваш бізнес має справу з акцизними товарами, то це ваша черга показати розрахунки за березень.

Популярні новини зараз
Абоненти не встигають за темпами "Київстару": тільки поповнили рахунок, а тариф уже подорожчав ТЦК збирає досьє на кожного: які дані вашої біографії знатимуть обов’язково Бандитський Львів: хто такий Богдан Копитко, авто якого підірвали і розстріляли невідомі Ви подивитесь на лічильники і не повірите очам: як прибрати кілька кубів до кінця місяця без порушень
Показати ще

Декларація рентної плати за березень 2024 року, яка включає:

  • Рентна плата за користування надрами при видобуванні вуглеводневої сировини; це важливо для компаній у нафтогазовій галузі.
  • Рентна плата за користування радіочастотним ресурсом України; не забудьте це, якщо ваша діяльність залежить від цих ресурсів.
  • Рентна плата за транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами.
  • Рентна плата за транзитне транспортування аміаку територією України; важливо для компаній, що займаються хімічними вантажами.
  • Податкова декларація з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки) – якщо ви ще не подали декларацію за 2024 рік, то час подати за березень.

податки в Україні
податки в Україні

Не відкладайте на останній момент, краще подайте все вчасно, щоб уникнути неприємностей та можливих штрафів. Поставте собі нагадування, зберіть необхідні документи і зробіть це заздалегідь.

Нагадаємо, змушені будете платити 15%, замість звичних 5%: як цього уникнути

Вам буде цікаво дізнатися на ФОПів чекають дуже важливі зміни: що станеться у 2024 році