Починаючи з 20 квітня, для пасажирів почне діяти нова ціна на проїзд в автобусах. Це зростання обумовлено збільшенням цін на пально-мастильні матеріали та запчастини. Про це йдеться у сюжеті "Суспільного".

Подорожчання проїзду у приміських та міжміських автобусах запланували перевізники у місті Житомир. Зазначається, що крок вимушений, оскільки добряче зросли витрати на паливо та інші складові. Якщо тарифи не змінювати, то транспорт просто не зможе курсувати.

Громадський транспорт. Фото: скрін youtube
Громадський транспорт. Фото: скрін youtube

"Підвищують, оскільки зросла зарплата, вартість палива, гуми і мастила. Все зросло, і автоматично ми мусимо підвищувати вартість. Законом передбачено, що при зростанні цін на паливо ми автоматично повинні підвищувати вартість квитка, бо ми не зможемо далі їздити", - розповів журналістам приватний перевізник.

Автобус. Фото: скрін youtube
Автобус. Фото: скрін youtube

Популярні новини зараз
Пенсіонери отримають значну доплату до пенсії: кому і скільки добавлять найближчим часом Бандитський Львів: хто такий Богдан Копитко, авто якого підірвали і розстріляли невідомі Ви подивитесь на лічильники і не повірите очам: як прибрати кілька кубів до кінця місяця без порушень Таких цін не бачили давно: скільки доведеться заплатити за курячі та перепелині яйця
Показати ще

Наскільки відчутним для гаманців громадян може стати підвищення цін на проїзд, доки не уточнюється. Відомо, що новий тариф розпочне діяти вже з 20 квітня, якщо не буде жодних заперечень від обласної адміністрації.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, паливо дорожчає, витрати зростають: тарифи на проїзд у громадському транспорті можуть злетіти вдвічі.

Також наш портал інформував, "Обманює щонайменше двічі...": скільки насправді мають платити за проїзд у громадському транспорті.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, доведеться ходити пішки: перевізники анонсували 30-відсоткове підвищення тарифів .