Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКУ), звернулася до українців з вимогою просити повернути переплату за газ у постачальників газу.

Що робити, якщо у вас є переплата за газ?

Крок 1: Вам необхідно звернутися до постачальника газу з письмовою заявою про повернення переплати (заява 1). Відповідно до правил, ваша переплата має бути зарахована на наступний розрахунковий період або повернена на ваш поточний рахунок.

Тарифи на газ / фото: Pixabay
Тарифи на газ / фото: Pixabay

Крок 2: Якщо постачальник не відреагував на вашу вимогу про повернення переплати, зверніться до Національної комісії з відповідним зверненням (заява 2). Не забудьте додати копії документів, які підтверджують вашу вимогу.

Популярні новини зараз
ПриватБанк зарахує на карти українців від 250 до 25 000 гривень: кому пощастить Юність стукає у двері? Оновлені мотоцикли "Ява" знову продаються в Україні, одразу 6 моделей Друг президента Зеленського Жека Кошовий зізнався, як "виживає" на 2 тисячі баксів у місяць У комунальних платіжках з'явилася нова графа: за що доведеться доплачувати
Показати ще

Обидва приклади заяв НКРЕКУ прикріпив до посту на своїй сторінці у Facebook.

Важливо пам'ятати, що для більш оперативного повернення коштів обов'язково потрібно виконати перший крок.

Тарифи на газ / фото: Pixabay
Тарифи на газ / фото: Pixabay

Нацкомісія звертає увагу всіх постачальників газу, що за порушення на ринку газу можуть бути застосовані різні санкції, включаючи штрафи та анулювання ліцензії.

Детальну інформацію про порядок звернення громадян до Національної комісії ви можете знайти за посиланням .