Міністерство з питань реінтеграції нещодавно поділилося звісткою, яка стосується внутрішньо переміщених осіб з обмеженими можливостями. Виявляється, навіть якщо документи цих людей будуть оброблені пізніше, вони все одно отримають свої виплати за місяць березень.

Це стало можливим завдяки автоматичному продовженню допомоги з 1 березня, яке охопило понад 500 тисяч ВПО. Особливу увагу звернули на тих, хто вже перебуває в складних обставинах - інвалідів та літніх людей з мінімальними доходами.

Виплати ВПО, скріншот: YouTube
Виплати ВПО, скріншот: YouTube

Однак, з'явилася проблема: через технічні помилки, виплати деяким інвалідам були затримані. Представники уряду заспокоюють, обіцяючи виправити це незабаром. Важливо, що інваліди першої та другої груп отримають свої кошти за березень, незалежно від того, коли буде подана заява - навіть у травні.

Щодо інших ВПО, то їм потрібно особисто звернутися за виплатами. До цього часу, майже 200 тисяч сімей вже подали заявки на продовження своєї фінансової підтримки, і для половини з них допомогу вже перепризначили.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам призначать тимчасову допомогу: хто отримає значні виплати ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць" Пенсіонерам додадуть 600 гривень: як оформити надбавку Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках
Показати ще

Виплати ВПО. Фото: скрін youtube
Виплати ВПО. Фото: скрін youtube

Решті, які ще чекають, може знадобитися трохи терпіння, але якщо подати документи до кінця квітня, виплати будуть зараховані з моменту березня.

Раніше повідомлялося на порталі Знай.ua переселенців застерегли від втрати виплати: змусять до дій

Як раніше повідомляв портал Знай.ua, переселенцям подвоять виплати, але одноразово: хто отримає збільшену допомогу

Також, Знай.ua писав про на переселенців чекають серйозні зміни: у Кабміні пояснили, в чому справа і чому це "добре"