Скільки потрібно часу українцю, щоб нагромадити на свій новий автомобіль? Це питання хвилює багатьох, особливо в умовах середньої заробітної плати та вартості бажаного транспортного засобу.

Згідно з розрахунками , середня зарплата українця становить 17 442 гривні. Припустимо, що він вирішує відкладати щомісяця п'яту частину своєї зарплати, що становить 3488,4 гривні.

Як продати автомобіль швидко і вигідно
Як продати автомобіль швидко і вигідно, скрін

Для покупки нової Toyota Corolla, вартість якої починається від 894 870 гривень, йому буде потрібно близько 256,47 місяців. Приблизно 21,5 років – це час, необхідний досягнення бажаної мети.

Однак не всі можуть дозволити собі таке тривале очікування. Тому багато хто звертає увагу на ринок уживаних автомобілів. Середня ціна легковика за 2023 рік склала близько $5700, що дорівнює приблизно 222 300 гривень.

Популярні новини зараз
Мобілізація чоловіків після 60 років: в Україні знову піднімають болюче питання Жителів багатоквартирних будинків приголомшили тарифним "сюрпризом": послуга подорожчала одразу на 100% Повістки та перевірки на вулицях: ТЦК готуються до посиленої мобілізації Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

Автомобіль, скріншот
Автомобіль, скріншот

За тих самих умов – відкладення 20% від середньої зарплати – українцеві потрібно близько 63 місяців, або 5,2 роки, щоб зібрати потрібну суму.

Ці розрахунки, звичайно, орієнтовні і можуть змінюватись в залежності від різних факторів, таких як зміни у розмірі заробітної плати та вартості автомобілів.

Проте, вони дозволяють оцінити приблизний час, який необхідний реалізації автомобільних мрій за збереження поточних умов.

Раніше Знай.ua стало відомо про те, що не пропадати ж "добру": за скільки продадуть Maybach Віктора Медведчука

Вам буде цікаво дізнатися, автомобіль буде припадати пилом у гаражі: літр бензину може подорожчати до 65 гривень

Крім того, наш портал повідомляв, доведеться ходити пішки: перевізники анонсували 30-відсоткове підвищення тарифів.