Нещодавно податкова в Україні розсекретила, хто в 2024 році може очікувати на їхній візит з перевіркою. Згідно з інфою від "Опендатабота" – такого ресурсу, що копається в усьому, що відкрито і доступно, – до списку "щасливчиків" додали ще 67 компаній.

Тепер на обліку в податковій понад 3,2 тисячі фірм. Серед недавно доданих фігурують дев’ять компаній, що вже відомі своїм значним доходом і чистою діловою репутацією, згідно з рейтингом "Опендатабот".

Податки / фото: Freepik
Податки / фото: Freepik

У наступному році податківці взялися за велику справу - запланували перевірки аж для 2361 компанії та 921 ФОПа. Але ось що цікаво: в березні вони трохи поправили свій список, додавши до нього 67 новеньких компаній, а 34 - вирішили поки що не чіпати.

За підсумками, кількість запланованих перевірок поповзла вгору на 40: тепер податкова має на оці 33 компанії більше та 7 ФОПів.

Популярні новини зараз
Готуйтесь до блокування рахунків: кого позбавляють зарплати та пенсій Для українців вигадали нові платіжки: тарифи не підніматимуть, але платити доведеться більше Українці в паніці змітають із полиць пристрої для зарядки: ціни починають не кусатися, а з'їдати Від 132 до 110 кілограм: співачка alyona alyona показала себе до і після схуднення
Показати ще

Це оновлення - гаряча новина для бізнесу, адже показує, що податківці взялися наглядати за порядком ще ретельніше.

Податки, фото з вільних джерел
Податки, фото з вільних джерел

Воно також сигналізує компаніям та підприємцям про необхідність бути готовими до перевірок, забезпечуючи відкритість своєї діяльності та її відповідність чинному законодавству.

Раніше повідомлялося на порталі Знай.ua як отримати пільги на воду, світло, газ та тепло

Як раніше повідомляв портал Знай.ua, нові правила для зарплат, податків та виплат ВПО: що чекати українцям з 1 квітня