В Україні будуть змінні часи для тарифів на комунальні послуги, і, здається, українцям доведеться підготуватися до збільшення витрат найближчим часом.

Поки уряд обіцяє заморожування цін на газ, електроенергію та тепло до завершення опалювального сезону, ситуація може змінитися, коли справа торкнеться водопостачання.

комуналка
комуналка

За даними, місцеві водоканали планують збільшити тарифи на водопостачання та водовідведення з 1 квітня 2024 року. У Києві ціни збираються зрости до 40,8 грн за кубометр аж на цілих на 35%.

До того ж, на столицю очікує додаткове підвищення цін з 1 липня, що складається з двох етапів у 2024 році.

Популярні новини зараз
Важливо для кожного пенсіонера: українців попередили про зміни Штрафу не буде, але заплатити доведеться більше: чим загрожує ігнорування повірки лічильника Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

Тарифи на комуналку / фото: Freepik
Тарифи на комуналку / фото: Freepik

Це призведе до збільшення цін на воду до 46,9 грн. за кубометр, що означає зростання на 15% та загальний приріст у 54% порівняно з поточними тарифами.

Важливо, що кожен місцевий водоканал встановлює власні ціни з урахуванням економічної доцільності, тому рівень цін різнитиметься у різних регіонах країни. Підвищення тарифів на водопостачання також заплановане поступово в регіонах, дотримуючись загальноприйнятих стандартів у змінах цін на комунальні послуги.

Раніше ми писали про те, що доведеться заплатити 500 тисяч гривень: у деяких українців забирають останнє через платіжки за газ

Крім того, Знай.ua повідомляв, від нових платіжок буде істерика: платити доведеться майже 300 гривень за куб.

Також наш портал інформував, що вет подорожчає у два етапи: озвучено суми, які прийдуть у нових платіжках