Побутовим споживачам пообіцяли зменшити тариф на доставку газу. Втім, зміни стосуватимуться досить обмеженої кількості українців. Про це йдеться на facebook-сторінці Івано-Франківської філії "Газмережі".

З 1 березня клієнти АТ "Тисменицягаз" починають отримувати послуги від національного оператора "Газмережі". У зв'язку із цим змінюються реквізити для оплати, а також тариф на доставку газу.

Газова плита. Фото: скрін youtube
Газова плита. Фото: скрін youtube

"Тариф на розподіл (доставку) газу для усіх мешканців Івано-Франківщини встановлений на рівні 2,232 грн з ПДВ за 1 куб.м. Нагадаємо, тариф на розподіл газу для споживачів АТ "Тисменицягаз" був 2,388 грн з ПДВ за 1 куб.м", - йдеться у повідомленні.

У зв'язку із цим газовики проведуть перерахунок місячного платежу за розподіл газу у бік зменшення.

Популярні новини зараз
На школи тепер чекають масові перевірки: батьки домоглися свого Орендарі можуть привласнити житло? Що треба знати Були гроші і не стало: банкомати ПриватБанку дивують "фокусами" при знятті готівки В Україні змінюють правила виплат для ВПО: потрібно принести один документ
Показати ще

Платіжка за газ. Фото: скрін youtube
Платіжка за газ. Фото: скрін youtube

Плата за доставку газу є обов'язковою для всіх споживачів, будинки яких підключені до газорозподільної мережі. Навіть за нульового споживання газу необхідно щомісяця оплачувати рахунки за цю послугу.

Раніше інформаційний портал "Знай" повідомляв, не пройшла оплата: "Нафтогаз" показав, як вирішити поширену проблему.

Також наш портал інформував, у "Газмережах" показали, як спрощено подавати свідчення лічильника: інструкція, яка потрібна кожному.

Крім того, ми писали, "третя платіжка" за газ щомісяця – міф чи реальність: газовики поставили крапку у цьому питанні.