Побутовим споживачам пообіцяли зменшити тариф на доставку газу. Втім, зміни стосуватимуться досить обмеженої кількості українців. Про це йдеться на facebook-сторінці Івано-Франківської філії "Газмережі".

З 1 березня клієнти АТ "Тисменицягаз" починають отримувати послуги від національного оператора "Газмережі". У зв'язку із цим змінюються реквізити для оплати, а також тариф на доставку газу.

Газова плита. Фото: скрін youtube
Газова плита. Фото: скрін youtube

"Тариф на розподіл (доставку) газу для усіх мешканців Івано-Франківщини встановлений на рівні 2,232 грн з ПДВ за 1 куб.м. Нагадаємо, тариф на розподіл газу для споживачів АТ "Тисменицягаз" був 2,388 грн з ПДВ за 1 куб.м", - йдеться у повідомленні.

У зв'язку із цим газовики проведуть перерахунок місячного платежу за розподіл газу у бік зменшення.

Популярні новини зараз
У МВС попередили водіїв: для керування авто потрібно пройти спецпроцедуру – інструкція Тариф 7,96 грн/куб діятиме не для всіх: кому доведеться платити більше Є чим пишатися: який вигляд має перший український позашляховик, який плутають з іномаркою Як в інших країнах звикли підтирати попу і чому на нас дивляться, як на дурнів: вся справа в культурі
Показати ще

Платіжка за газ. Фото: скрін youtube
Платіжка за газ. Фото: скрін youtube

Плата за доставку газу є обов'язковою для всіх споживачів, будинки яких підключені до газорозподільної мережі. Навіть за нульового споживання газу необхідно щомісяця оплачувати рахунки за цю послугу.

Раніше інформаційний портал "Знай" повідомляв, не пройшла оплата: "Нафтогаз" показав, як вирішити поширену проблему.

Також наш портал інформував, у "Газмережах" показали, як спрощено подавати свідчення лічильника: інструкція, яка потрібна кожному.

Крім того, ми писали, "третя платіжка" за газ щомісяця – міф чи реальність: газовики поставили крапку у цьому питанні.