Лютий, як найкоротший місяць року, вже наводить нас на думки про те, як швидко минає час. Однак, крім цього, у лютого є ще одна особливість – це період передачі лічильника електроенергії.

Поставтеся до цього уважно, адже цього місяця вам дадуть лише 5 днів, починаючи з 28 лютого і закінчуючи 3 березня, щоб передати показники.

лічильник
лічильник

Цей термін – не просто примха енергетичних компаній. Закон вимагає своєчасної передачі, щоб точно розрахувати обсяг спожитої електроенергії за попередній місяць. Це також допоможе уникнути непорозумінь та виставити рахунок із правильною сумою до оплати.

Як передати показники? Варіантів кілька. Ви можете скористатися особистим кабінетом, зв'язатися з контакт-центром (не забудьте перевірити номер у вашому регіоні), скористатися чатом, надіслати SMS або передати дані контролеру.

Популярні новини зараз
Показники лічильника стануть недійсними: споживачів застерегли від неприємностей з платіжками Змішайте банани зі сметаною і вийде торт, краще за Наполеон: рецепт без випічки Українцям видають 3600 грн на місяць: виплата тимчасова, варто поспішати Є чим пишатися: який вигляд має перший український позашляховик, який плутають з іномаркою
Показати ще

Передача показників. Фото: скрін youtube
Передача показників. Фото: скрін youtube

Якщо ваш лічильник простий, процес передачі практично формальність.

  1. Просто запишіть цифри, додавши крапку або кому. Але якщо у вас дво- чи тризонний лічильник з поділом на день і ніч, будьте уважні.
  2. Передавайте обидва (або всі три) значення, переконайтеся, що вони правильно вписані, щоб уникнути зайвого клопоту при подальших розрахунках.