Житлова субсидія - допомога українцям для оплати комунальних послуг. Вона виплачується тим громадянам, які мають відповідний заробіток.

В деяких випадках, отримувачі субсидії можуть не отримати призначені виплати. Однією з причин є заборгованість по комуналці. Втім, для скасування допомоги через борги потрібні конкретні умови. Про це повідомляє Міністерство соціальної політики.

Звернення за субсидією. Фото: скрін youtube
Звернення за субсидією. Фото: скрін youtube

У Мінсоцполітики також нагадали, що боржники, які заборгували оплату "комуналки", можуть отримати субсидію знову, виконавши прості умови.

Умови скасування субсидія через борг:

Популярні новини зараз
Терміново біжіть до супермаркету, поки не почалися тривалі відключення світла: що потрібно купити кожному українцеві Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція
Показати ще

1) Заборгованість споживача становить більше ніж 680 гривень (40 неоподаткованих мінімумів громадян)

2) борг терміном понад три місяці.

Як поновити виплату

Але боржники все ж мають шанс отримати допомогу. Для цього потрібно укласти договір про реструктуризацію боргу з постачальником комунальної послуги. При погашенні заборгованості, українці можуть встановлювати термін, протягом якого вони можуть сплачувати борг.

Звернення за субсидією. Фото: скрін youtube
Звернення за субсидією. Фото: скрін youtube

Щоб поновити виплату, потрібно подати копію такого договору та в комплекті інших документів. З цієї ситуації є ще один вихід, для якого не потрібно укладати договір. При поданні документів та заяви на субсидію, не вказуйте послуги з яких у вас є заборгованість.

Нагадаємо, інформаційний портал Знай повідомляв, чекати більше не потрібно: комунальники поставили крапку в питанні з платіжками

Раніше портал Знай інформував, платіжка за доставку природного газу в 2024 році: кому та скільки потрібно платити

Також наш портал повідомляв, в Україні змінили процедуру призначення пільг на комуналку: що потрібно знати