З березня українці отримали можливість "купувати" собі страховий стаж для того, щоб збільшити розмір своєї майбутньої пенсії. Через те, що добровільні внески в нашій країні з'явились нещодавно, то багато моментів викликають питання.

Періодичність та розмір сплати таких добровільних внесків людина визначає самостійно, виходячи із своїх фінансових можливостей.

Пенсіонери / фото
Пенсіонери / фото

Зокрема, на офіційній сторінці Пенсійного Фонду українці поцікавились, яку суму добровільного пенсійного внеску потрібно сплатити в січні 2024 року, для того, щоб у страховий стаж зарахували повний місяць.

Популярні новини зараз
Від 132 до 110 кілограм: співачка alyona alyona показала себе до і після схуднення Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші ТЦК може відібрати важливий документ – українців попередили про чергову пастку
Показати ще

Фахівці пояснюють, що для того, щоб до страхового стажу було зараховано один повний місяць, сума добровільного внеску повинна бути не меншою від розміру мінімального страхового внеску, який визначається як 22% від розміру мінімальної заробітної плати.

Гроші / фото
Гроші / фото: Pixabay

"Тобто, для того, аби в січні 2024 року до страхового стажу вам було зараховано один повний місяць, потрібно сплатити 1562 грн (22% х 7100 грн, де 7100 грн – розмір мінімальної заробітної плати з 1 січня 2024 року)", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, портал Знай інформував, українцям переглянуть розмір субсидії: кому можуть змінити виплати

Раніше на порталі Знай повідомлялося, українцям може нараховуватись страховий стаж навіть після звільнення: у ПФУ розкрили секрет

Також, наш портал інформував, українці втратять субсидії у розпал опалювального сезону