Електролічильник - прилад, який уставлено в кожній квартирі, будинку або на сходовому майданчику. За його цілісність найчастіше відповідає споживач. На facebook-сторінці "Закарпаттяобленерго" нагадали про важливе правило, яке не можна забувати.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЛічильник електроенергії має пломби, встановлені оператором системи розподілу. У ряді випадків у споживачів виникає необхідність проведення робіт, які можуть призвести до пошкодження цих пломб. У таких випадках слід пам'ятати важливе правило.
Так, знімати пломби, встановлені на електролічильнику, має право лише та сторона, що їх встановлювала. Тобто проводити будь-які роботи, які можуть призвести до пошкодження, слід лише після звернення до оператора системи розподілу та зняття пломби.
"Якщо проводяться роботи, які можуть призвести до пошкодження пломб та/або пломбувального матеріалу, вони повинні бути погоджені з власниками ЗВТ та вузла обліку. Такі роботи мають проводитися у присутності уповноважених представників зацікавлених сторін, чиї пломби можуть бути пошкоджені", - попередили в обленерго.
Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, перевірка лічильників під час війни: енергетики поставили крапку в популярному питанні.
Також наш портал інформував, новий спосіб передачі показників лічильника: у YASNO попередили споживачів.
Крім того, ми писали, не пустили контролера - купуйте генератор: за що українцям відключатимуть електроенергію.