Для всіх наших дорогих та шановних читачів, які з великою відповідальністю ставляться до своїх платіжок за комуналкою, є дуже важливі новини. Справа в тому, що деякі споживачі блакитного палива досі не знають, де в електронному варіанті знайти свої квитанції від компанії "Нафтогаз".

Один із клієнтів компанії вирішив дізнатися, як саме можна отримати доступ до своїх платіжок, щоб не чекати на паперовий варіант.

Про це стало відомо завдяки відповіді компанії "Нафтогаз" на запитання клієнта у соціальній мережі Facebook.

Платіжка Нафтогаз. Фото: Youtube
Платіжка Нафтогаз. Фото: Youtube

"Бажано отримати платіжки не електронну пошту вчасно", - звернувся з таким бажанням клієнт компанії.

Популярні новини зараз
Не поспішайте відправляти у смітник: оригінальне застосування "самотніх" шкарпеток "Ощадбанк" попередив пенсіонерів, які одержують виплати на картку: що потрібно знати Платіжка з "сюрпризом": в обленерго попередили українців Воїни ЗСУ потрапили в оточення і 60 годин боролися за життя - вибрався лише один
Показати ще

У свою чергу представники компанії "Нафтогаз" надали відповідь, і заявили, що онлайн рахунок надходить клієнтам набагато швидше (вже після 12-го числа). Можна скористатися чат-ботом GASUA або власним кабінетом на нашому сайті https://my.gas.ua/login.

Відповідь "Нафтогазу", скріншот: Facebook
Відповідь "Нафтогазу", скріншот: Facebook

"Для цього потрібно лише зайти до вашого особистого кабінету, переходьте в розділ "Історія розрахунків". Навпаки бажаного місяця є кнопка "Завантажити рахунок". І все - рахунок у вас відразу під рукою. У чат-боті потрібно вибрати кнопку "Мій рахунок" , далі вказати особовий рахунок та кнопку "Завантажити рахунок" (вказати прізвище власника рахунку)", - розповіли представники "Нафтогазу".

Нагадаємо, відключення тепла за борги та ціни на опалення: як пройде опалювальний сезон.

Раніше повідомлялося, ані графіків, ані світла: куди скаржитися, якщо зникла електроенергія.

Також, ви захочете це знати: у Yasno розповіли, як повернути гроші.