В Україні пропонують ввести податок ще і на криптовалюту. Створений новий законопроєкт № 10225, передбачає введення оподаткування на криптовалюту з певними особливостями.

Загальні положення ймовірного ново ведення говорять про появу податку для фізичних та юридичних осіб, які займаються віртуальними активами. Юридичні особи займаються двома способами ведення активів: майнінг та купівля. Вартість придбання та витрати на майнінг вважаються активами, які стоять на балансі.

Біткоїни: видобуток криптовалюти, Happycoin.club
Біткоїни: видобуток криптовалюти, Happycoin.club

Оподаткування юридичних осіб буде вестися з огляду на прибутку. Під час обміну та продажу буде визначатися фінансовий результат. Буде можливість отримати знижку або дооцінку вартості за поточною вартістю з урахуванням збитку за визначений період. Всі прибутки та збитки від продажу повинні фіксуватися, а загальний результат можливо розглядати в обліку.

Якщо є спрощена система оподаткування, яка не передбачає податку з прибутку, володіти віртуальними активами буде заборонено.

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень 27 листопада – 3 грудня для всіх знаків Зодіаку: сліпота Скорпіонів, рутина Тельців та флірт Риб Українцям назвали регіони, де раніше за всіх почнуться відключення світла: "На жаль, доведеться" Помер зірковий учасник "Голосу країни-11", який вразив усіх "Журавлями" The Hardkiss Пенсіонерам готують надбавку майже у 1000 гривень
Показати ще

Для фізичних же осіб система оподаткування буде дещо іншою. Користувачі будуть зобов’язані вести повний облік віртуальних операцій з криптовалютами. При чому такий облік вони повинні будуть вести окремо від інших активів інвестицій.

податок
податок

Система інша, але правила подібні до оподаткування юридичних осіб. Різниця лише в тому, що податок буде застосовуватися у Податку для фізичних осіб. Особі варто буде фіксувати свої збитки та доходи. Але це від подання декларації це не звільняє.

Нагадаємо, портал Знай інформував, для українців приготували новий податок: кому доведеться платити

Раніше на порталі Знай повідомлялося, нардепи повернули податкові перевірки: кому та коли чекати непроханих гостей

Також, наш портал інформував, за фінансову допомогу сплатіть податки: українцям нагадали, коли прийде ДПС